Produkt: EX10260018

|

Model: STAR_MCAB_07

Szafa metalowa - 4 komory

729,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Bezpieczeństwo – zamki na klucze
  • Wytrzymałość – obciążenie 20 kg na każdą półkę
  • Solidność – stalowe ściany o gr. 0,6 mm
  • Dekoracyjność – prosty, ale stylowy design: szara obudowa i ciemnoszare drzwi
  • Wielofunkcyjność – do przechowywania rozmaitych przedmiotów

OPIS PRODUKTU

Szafa metalowa - 4 komory

Szafa metalowa jest sprzętem wszechstronnym, posłuży do przechowywania odzieży pracowników, dokumentów, różnych przedmiotów osobistych, paczek, a także artykułów biurowych lub narzędzi. Model STAR_MCAB_07 nadaje się do użytku zarówno w szatni, jak i – dzięki estetycznemu wykonaniu – w biurze lub urzędzie. Marka Fromm & Starck oddaje do eksploatacji mebel odznaczający się wysoką niemiecką jakością wykonania.

Szafa ubraniowa do szatni – charakterystyka

Praktyczność wynika z 4-komorowej konstrukcji. Każda skrytka opatrzona jest miejscem na plakietkę, np. z imieniem danego pracownika, a także posiada trzypunktowy zamek na klucz, dzięki czemu wnętrze jest doskonale chronione.

Solidność stanowi mocną stronę oferowanej szafki. Obudowa modelu STAR_MCAB_07 została wykonana z walcowanych na zimno arkuszy stali o grubości 0,6 mm. Każda półka znosi udźwig do 20 kg, a powierzchnię powleczono żywicą epoksydową o elektrostatycznych właściwościach. Zawiasy wzmocniono.

Atrakcyjny wygląd osiągnięto dzięki minimalistycznemu, ale bardzo stylowemu wzornictwu. Szare ściany gustownie kontrastują z drzwiami w ciemniejszym odcieniu. Kompaktowy mebel posiada także dyskretne otwory wentylacyjne oraz po bokach otwory przyłączeniowe.

Jeżeli szukasz szafki metalowej, która pozwoli uporządkować przestrzeń w biurze lub bezpiecznie przechować rzeczy Twoich pracowników – zamów mebel od Fromm & Starck z dostawą pod wskazany adres! Uniwersalny model STAR_MCAB_07 posłuży Ci długie lata.

Uwaga: szafę po otrzymaniu przesyłki należy zmontować.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA