Produkt: EX10260013

|

Model: STAR_MCAB_02

Szafa metalowa - zamek - 2 półki

719,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Bezpieczeństwo – zamek 3-punktowy z kompletem 2 kluczy
  • Design – uniwersalny szary kolor
  • Komfort – regulowana wysokość półek
  • Trwałość – blacha stalowa o grubości 0,6 mm
  • Jakość – wzmocnione zawiasy i ergonomiczny uchwyt do zamykania

OPIS PRODUKTU

Szafa metalowa z zamkiem

Szafa metalowa marki Fromm & Starck to idealne miejsce do przechowywania dokumentów, ubrań i innych przedmiotów, które należy chronić przed dostępem niepowołanych osób. Model STAR_MCAB_02 sprawdzi się w biurach, urzędach pocztowych, bibliotekach, archiwach, szkołach, na uniwersytetach itp.

Szafa metalowa na dokumenty – opis

3-punktowy zamek na klucz zabezpiecza zawartość szafy. W komplecie znajdują się dwa wysokiej jakości klucze wykonane ze stopu cynku. Poręczny uchwyt ułatwia otwieranie/zamykanie dwuskrzydłowych drzwi. Umieszczono je na wzmocnionych zawiasach. Otwierają się w zakresie 220°.

Wygodne korzystanie zapewniają dwie półki. Każdą można obciążyć cztedziestoma kilogramami. Z przodu szafki umieszczono miejsce na etykietę. Wysokość półek można regulować.

Solidna blacha ma grubość 0,6 mm. Powierzchnię modelu STAR_MCAB_02 pokryto proszkiem z elektrostatycznej żywicy epoksydowej. Mebel o uniwersalnym szarym kolorze pasuje do każdego wnętrza.

Szafa metalowa pozwoli lepiej zorganizować biuro i zabezpieczyć zawartość przed niepowołanym dostępem. Produkt marki Fromm & Starck należy zmontować po rozpakowaniu.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie