Produkt: EX10260070

|

Model: STAR_MMS_02

Uchwyt na dwa monitory - 15-27’’

399,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Ergonomia – dostosowanie do pozycji użytkownika przy rotacji głowic o 360° oraz obrocie ramion o 180°
  • Praktyczność – odpowiedni dla dwóch monitorów 15-27’’
  • Łatwa obsługa – wygodna regulacja dzięki siłownikowi
  • Wytrzymałość – udźwig 2 x maks. 8 kg
  • Funkcjonalność – zintegrowany port USB oraz wejście na słuchawki

OPIS PRODUKTU

Uchwyt na monitor - podwójny - 2 x 8 kg

Uchwyt na dwa monitory niemieckiej marki Fromm & Starck sprawdzi się w biurze, domu, szkole, pokoju ochrony, przy monitorowaniu linii produkcyjnych, wyświetlaniu prezentacji oraz jako podstawka dla ekranów dotykowych. Model STAR_MMS_02 służy do mocowania monitorów poza przestrzenią biurka, co oszczędza miejsce oraz umożliwia łatwe dostosowanie sprzętu do pozycji użytkownika.

Uchwyt na 2 monitory – charakterystyka

Uniwersalne zastosowanie uchwytu wynika z możliwości jego wykorzystania przy różnorodnych zadaniach. Urządzenie zostało zaprojektowane zarówno do prywatnego użytku oraz, aby stanowić wsparcie w codziennej pracy. Pozwala wygodnie dzielić obraz ze współpracownikami/uczniami, co ułatwi np. tłumaczenie określonych zagadnień.

Wytrzymała konstrukcja produktu wydłuża jego żywotność. Aluminiowy szkielet urządzenia jest odpowiedni do zamontowania dwóch monitorów 15-27’’ o wadze do 8 kg. Łatwe mocowanie sprzętu pozwala na szybki montaż i demontaż.

Ergonomia to ważna zaleta urządzenia. Wielopoziomowa regulacja uchwytu zmniejszy napięcie szyi i pleców oraz wysiłek oczu. Dla zwiększenia wygody model wyposażono w port USB oraz wejście na słuchawki.

Płynna regulacja ramion jest zasługą siłownika pneumatycznego. Rotacja głowic stojaka wynosi 360°, a obrót ramion 180°. Nachylenie zamontowanych ekranów można dowolnie modyfikować w zakresie od -88 do 90°. Użytkownik własnoręcznie w ciągu kilku sekund dopasuje położenie monitorów bez obawy o ich samoczynne przechylenie lub drganie.

Uchwyt na dwa monitory został zaprojektowany, aby odpowiadać współczesnym wymaganiom. Jego wytrzymała konstrukcja oraz ergonomiczne właściwości pozwalają na długie i efektywne korzystanie z produktu. Urządzenie Fromm & Starck jest kompatybilne z monitorami o standardzie montażowym VESA 75/100. Zamów model STAR_MMS_02 jeszcze dziś – wyślemy go z dostawą pod Twój adres.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie