Produkt: EX10260292

|

Model: STAR_PFGS_01

Zielone tło fotograficzne - rozwijane - 133,5 x 199 cm

619,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża powierzchnia – ekran o wymiarach 133,5 x 199 cm
  • Profesjonalność – płótno jest pozbawione fałdek i nie przyczynia się do powstawania odbić, dzięki czemu światło jest rozprowadzone równomiernie
  • Szybkość – sprawne rozkładanie dzięki systemowi podwójnego przegubu nożycowego z mechanizmem sprężynowym
  • Stabilność – wolnostojący ekran z nóżkami zintegrowanymi z obudową
  • Mobilność – łatwe przenoszenie i bezpieczne przechowywanie w aluminiowej obudowie z uchwytem

OPIS PRODUKTU

Przenośne zielone tło fotograficzne do profesjonalnych sesji zdjęciowych lub wideo

Za pomocą przenośnego zielonego tła fotograficznego (green screen) Fromm & Starck można wykonywać profesjonalne sesje zdjęciowe lub wideo, w których planowana jest zmiana tła na obrazy czy animacje (chroma key). Efekty nałożysz w czasie rzeczywistym lub później w studiu. Model STAR_PFGS_01 cechuje się niskim poziomem odbicia światła, dzięki czemu z łatwością go oświetlisz. Pozwala to uzyskać profesjonalnie wyglądające zdjęcia czy filmy bez cieni, które mogłyby pogorszyć jakość obrazu.

Tło green screen 133,5 x 199 cm do efektów specjalnych w najlepszej jakości

Przed tłem o wymiarach 133,5 x 199 cm wykonanym z niegniotącej się zielonej włókniny (PET) można wykonać zdjęcia z idealną chrominancją. Pamiętaj tylko o tym, aby nie ustawiać zielonych przedmiotów przed ekranem, ponieważ zleją się z otoczeniem. Green screen ma płynnie działający system z podwójnym przegubem nożycowym z mechanizmem sprężynowym, który pozwala na jego szybkie rozstawienie. Ponadto można go rozwinąć całkowicie lub tylko do określonej wysokości. Zielone tło fotograficzne posiada zintegrowane nóżki zapewniające stabilność, więc z łatwością postawisz całość w dowolnym miejscu.

Po nagraniu green screen szybko złożysz i schowasz w lekkiej oraz wytrzymałej aluminiowej obudowie. Dodatkowo posiada ona uchwyt do przenoszenia. Zielone tło do zdjęć jest zatem idealne dla mobilnych fotografów i filmowców. Wysoka jakość wykonania sprawia, że ekran sprawdzi się zarówno podczas profesjonalnych ujęć, jak i przy prywatnych zdjęciach i filmach.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie