Produkt: EX10230216

|

Model: GR-MG77

Bieżnia elektryczna - 1350 W - 1-20 km/h - 120 kg - 12 programów

3699,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wygoda – powierzchnia do biegania 52 x 140 cm zapewnia naturalny zakres ruchu
  • Wydajność – wyposażona w mocny silnik 1350 W, prędkość 1-20 km/h
  • Regulacja – 12 programów i poziom nachylenia od 1 do 6,5°
  • Łatwa obsługa – z interfejsem do muzyki (AUX, SD, USB), Bluetooth oraz przyciskami głośności, odtwarzania, pauzy i przewijania do przodu
  • Bezpieczeństwo – I klasa ochrony i wyłącznik awaryjny

OPIS PRODUKTU

Bieżnia elektryczna z wyświetlaczem LCD i 12 programami

Na bieżni elektrycznej GR-MG77 od Gymrex będziesz trenować bardzo elastycznie. Niezależnie od pogody, Twojego harmonogramu i pory dnia oraz z idealnie dobraną intensywnością. Możesz monitorować postępy ćwiczeń oraz tętno na dużym wyświetlaczu LCD lub ustawić odpowiadający Ci program spośród 12 do wyboru. Po zakończeniu treningu wytrzymałościowego bieżnię można złożyć. Idealnie nadaje się do prywatnej siłowni, biura, hotelu lub studia sportowego.

Bieżnia dla każdego poziomu zaawansowania

Solidna bieżnia elektryczna znosi obciążenie do 120 kg, a silnik o mocy 1350 W umożliwia osiągnięcie prędkości 1-20 km/h. Przy długości 140 i szerokości 52 cm ćwiczący ma wystarczająco dużo miejsca do biegania. Poziom nachylenia można wybrać od 1 do 6,5°. 

Bieżnia elektryczna jest idealnym urządzeniem treningowym dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Pozwala zwiększyć wytrzymałość, zmniejszyć wagę i ilość tkanki tłuszczowej oraz wzmocnić układ sercowo-naczyniowy. Czytelny wyświetlacz LCD pokazuje czas, aktualną prędkość, przebytą odległość, spalone kalorie i tętno. Również program można wybrać za pomocą cyfrowego panelu. Dzięki praktycznym uchwytom na napoje nie trzeba przerywać treningu. Z kolei złącza do urządzeń muzycznych zapewnią miły relaks. Możesz także połączyć urządzenie z aplikacją, taką jak Fitshow, przez Bluetooth. 

Urządzenie jest bezpieczne, ponieważ odpowiada I klasie ochronności i ma wyłącznik awaryjny. Wyłącza on bieżnię w przypadku oddalenia się od konsoli. Bieżnia została zaprojektowana tak, aby był stabilna i wytrzymała, co sprawia, że będziesz cieszyć się nią przez długi czas! Wykonano ją ze stali i trwałego plastiku. Szybki montaż i demontaż (dzięki temu można ją wygodnie przechować) również zachęcają do zakupu.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA