Produkt: EX10230252

|

Model: GR-TB 56

Ławka skośna - do 150 kg - regulowana - nachylenie 80-180° - składana

1099,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wytrzymałość – odpowiednia dla użytkownika o maksymalnej wadze 150 kg
  • Uniwersalność – wiele opcji treningowych, takich jak wyciskanie na ławeczce, wznosy boczne, rozpiętki, uginanie bicepsa, step-upy itp.
  • Trwałość – mocna i wytrzymała stal oraz skóra syntetyczna o długiej żywotności
  • Łatwa pielęgnacja – materiały łatwe w utrzymaniu czystości, a przez to higieniczne
  • Komfort – ergonomiczne siedzisko i oparcie z wygodną wyściółką

OPIS PRODUKTU

Regulowana ławka pochyła do treningu górnych partii ciała

Rozpiętki, wznosy na boki czy wiosłowanie hantlami: na ławce skośnej Gymrex możesz wykonywać wiele różnych ćwiczeń. Dostosuj ławeczkę do swoich potrzeb – oparcie i siedzisko są regulowane pod kątem nachylenia.

Profesjonalny trening siłowy na ławce skośnej do ćwiczeń Gymrex

Ławka fitness łączy w sobie zalety ławki płaskiej i skośnej. Pozwala wykonywać wiele różnych ćwiczeń na mięśnie tułowia. Oprzyj się o oparcie, aby wzmocnić ramiona podczas ćwiczeń z hantlami. Trenuj górną część klatki piersiowej za pomocą wyciskania na ławce pochyłej. Z kolei klasyczne płaskie wyciskanie na ławce jest prawdopodobnie najskuteczniejszą metodą na zbudowanie mięśni górnej partii ciała. Kiedy staniesz za pochyłym oparciem i zaczniesz uginanie bicepsów, wzmocnisz ramiona.

Wystarczy kilka ruchów, aby zmienić kąt siedziska w zakresie od 180° do 165°. Oparcie oferuje 7 różnych pozycji między 80-180°.

Ławka skośna nadaje się dla osób o maksymalnej masie ciała 150 kg. Zwróć uwagę na swoją wagę ciała plus wagę wszelkich hantli! Wygodna tapicerka idealnie dopasowuje się do ciała. Jednocześnie pomaga prawidłowo wykonywać ćwiczenia i zapobiega nieprawidłowemu obciążeniu.

Siedzisko 400 x 380 mm i powierzchnia do leżenia 870 x 320 mm są pokryte trwałą sztuczną skórą. Podobnie jak stalowa konstrukcja malowana proszkowo, materiał ten jest trwały, higieniczny i łatwy w pielęgnacji – idealny do codziennego użytku.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie