Produkt: EX10090377

|

Model: HT-WB-650

Ciągnik jednoosiowy - 196 cm³, EURO V 6,5 KM - 1 bieg do przodu - 1 bieg wsteczny

5529,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Płynna jazda – dzięki dużym kołom sprawdzi się w nierównym terenie
  • Wszechstronność – kompatybilny z kosiarką listwową HT-WBA-100, zamiatarką HT-WBA-130 i glebogryzarką HT-WBA-140
  • Zwrotność – dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości oraz jednemu biegowi do przodu i jednemu wstecznemu
  • Siła – dzięki silnikowi o pojemności 196 cm³
  • Wytrzymałość – wykonany z wysokiej jakości materiałów takich jak stal i guma

OPIS PRODUKTU

Wszechstronny, mocny i łatwy w sterowaniu: Twój ciągnik jednoosiowy z nisko położonym środkiem ciężkości i przekładnią różnicową

Chcesz mieć pomocnika w ogrodzie? Dzięki ciągnikowi jednoosiowemu od hillvert otrzymujesz prawdziwie wszechstronne urządzenie do swojego ogrodu lub firmy. W razie potrzeby możesz rozbudować składany traktor jednoosiowy o glebogryzarkę, zamiatarkę, pług śnieżny lub kosiarkę belkową. W ten sposób z łatwością poradzisz sobie z trudnymi zadaniami. Ciągnik dwukołowy idealnie nadaje się do pracy w polu, przy małych grządkach lub do transportu różnych ładunków.

Zwrotny traktor jednoosiowy do całorocznego użytku marki hillvert

Sercem jednośladu jest mocny silnik o pojemności skokowej 270 cm³, który zapewnia pełną moc przy 3890 obr./min nawet w trudnych warunkach. Komponenty są do siebie precyzyjnie dopasowane, a konstrukcja ciągnika jednoosiowego jest tak solidna, że możesz z nim pracować komfortowo i przy niewielkich wibracjach.

W tym dwukołowym traktorze środek ciężkości znajduje się szczególnie nisko. Dzięki temu sterowanie jest łatwe i wygodne. Dodatkowo 2 biegi usprawniają pracę w ogrodzie. Urządzenie posiada bieg do przodu, z którym osiągniesz prędkość do 2,2 km/h oraz bieg wsteczny (2,12 km/h). Dzięki dużym gumowym kołom i stalowej konstrukcji niezawodnie przewieziesz ciężkie ładunki, nawet na miękkich terenach.

Solidna kierownica została wyposażona w ergonomiczne uchwyty. Pozwala to wygodnie obsługiwać urządzenie przez dłuższy czas. Cechą szczególną ciągnika jednoosiowego jest jego waga, ponieważ pomaga on szybko i dokładnie spulchnić nawet mocno ubitą glebę.

Dzięki szerokiej gamie akcesoriów traktora dwukołowego możesz używać na wiele sposobów przez cały rok. Zamontuj np. glebogryzarkę HT-WBA-140, aby wiosną spulchnić glebę i przygotować ją do sezonu. Zamiatarką HT-WBA-120 z łatwością usuniesz z chodników i podjazdów piasek, liście, igliwie itp. Gdy latem trawa jest szczególnie wysoka, z pomocą przychodzi kosiarka drążkowa. Dzięki wydajnemu osprzętowi możesz z łatwością kosić również zarośnięte dzikie łąki. Zimą ciągnikiem jednoosiowym z pługiem śnieżnym szybko odśnieżysz chodniki i ciągi komunikacyjne.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie