(1) Ocena

Produkt: EX10090216

|

Model: HT-COMP-360

Kompostownik - 360 l

269,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – pojemność 360 l zapewnia dużo miejsca na odpady ogrodowe
  • Skuteczność – równomierny rozkład resztek dzięki napowietrzaniu i nawadnianiu kropelkowemu
  • Bezpieczeństwo – duża pokrywa z otworem na kłódkę (brak w zestawie) chroni cenny kompost
  • Praktyczność – boczna klapa do wyjmowania gotowego nawozu
  • Trwałość – wytrzymały polipropylen, zawiasy i kotwy zapewniające niezbędną stabilność

OPIS PRODUKTU

W kompostowniku odpadki ogrodnicze zamieniają się w cenny nawóz

Liście, ścięta trawa czy resztki organiczne – w kompostowniku te odpady zamienią się w cenny nawóz, który dostarczy ogrodowi licznych składników odżywczych. Dzięki modelowi HT-COMP-360 kwiaty pięknie zakwitną, a warzywa wspaniale wyrosną. Kompostownik ogrodowy marki hillvert wspiera naturalne procesy, stanowiąc podstawę zrównoważonych, bogatych zbiorów.

Kompostownik ogrodowy o poj. 360 l

Kompostownik w formie dużego pojemnika z trwałego polipropylenu zapewnia warunki, w których odpady ogrodowe mogą skutecznie się rozkładać. Konstrukcja o pojemności 360 l jest łatwa w montażu dzięki zawiasom. Dla większej stabilności może być przymocowana do podłoża za pomocą haków. Cenny kompost zabezpiecza pokrywa, którą można bezpiecznie zamknąć za pomocą kłódki (brak w zestawie).

Konstrukcja ścian zapobiega przedostawaniu się do wnętrza większych zwierząt. Znajdujące się w nich otwory wentylacyjne i system nawadniania kroplowego zapewniają idealne warunki, w których ścinki trawy, liście czy skorupki jajek powoli rozkładają się, zamieniając w bogatą w składniki odżywcze próchnicę. Kompostownik przy gruncie został wyposażony w klapę, przez którą można usunąć uzyskaną glebę ogrodową. Dzięki kompostownikowi skutecznie przerobisz odpady w odżywcze źródło energii dla roślin w Twoim ogrodzie.

Wskazówka ogrodnicza: jeśli chcesz kompostować gałązki, należy je wcześniej posiekać. Aby uzyskać bogaty w składniki odżywcze kompost mile widziani będą „mali pomocnicy” – dżdżownice, chrząszcze, bakterie i grzyby. Również obornik pomoże zamienić odpady ogrodowe w próchnicę glebową.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Je super kvalitní.