Produkt: EX10090352

|

Model: HT-ST-650

Odśnieżarka - silnik spalinowy - szerokość odśnieżania 565 mm - 196 cm³

5529,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – silnik 4-suwowy o pojemności skokowej 196 cm³ i szerokość odśnieżania 565 mm
  • Efektywność – ślimacznica o średnicy 300 mm z łatwością przebija się przez śnieg i lód; wirnik 300 mm o dużej prędkości zbiera dużo śniegu i wyrzuca go daleko
  • Prostota – rozrusznik elektryczny obsługiwany przyciskiem zapewnia niezawodny zapłon nawet podczas mrozu, a blokada umożliwia łatwą kontrolę prędkości jedną ręką
  • Regulacja – prędkość 1,8 - 2,6 km/h dla pełnej kontroli
  • Bezpieczeństwo – reflektory LED zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo w warunkach słabej widoczności
  • Wygoda – podgrzewane uchwyty dla ciepłych i suchych dłoni

OPIS PRODUKTU

Mocna odśnieżarka spalinowa z silnikiem 196 cm³

Po śnieżnej zimowej nocy przeraża Cię, że rankiem musisz chwycić za łopatę? Z 2-stopniową odśnieżarką spalinową marki hillvert szybko pozbędziesz się śniegu lub lodu z podjazdu, ulicy i chodnika bez odmrażania sobie palców. Wszystko dzięki czterosuwowemu silnikowi o pojemności 196 cm³ i mocy 4.1 kW. Z szerokością odśnieżania 565 mm i wysokością wlotu do 535 mm z łatwością oczyścisz duże obszary z lodu i śniegu.

Zapomnij o śniegu i lodzie z maszyną do odśnieżania hillvert

Stalowa ślimacznica o średnicy 300 mm z łatwością przebija się przez śnieg i lód. Z kolei wirnik z dużą szybkością zbiera śnieg i wyrzuca go daleko. Prędkość w zakresie 1,8 - 2,6 km/h daje pełną kontrolę i umożliwiają optymalne dostosowanie do warunków pogodowych i terenu.

Nawet w trudnych warunkach zimowych łatwo i niezawodnie uruchomisz odśnieżarkę spalinową. Wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk. Dzięki funkcji blokady wygodnie i bezpiecznie jedną ręką obsłużysz odśnieżarkę z napędem. Gumowe koła o wymiarach Ø 330 x 107 mm w połączeniu z mocnym silnikiem umożliwiają łatwą obsługę maszyny do odśnieżania w przypadku mokrego śniegu.

Ogrzewane uchwyty utrzymują Twoje dłonie w cieple nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Reflektor LED zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo przy słabej widoczności. Z obudową przekładni wykonaną z wytrzymałego aluminium i ślimacznicą ze stali stopowej, odśnieżarka jest nie tylko niezawodna, ale także przekonuje długą żywotnością.

DANE TECHNICZNE