Produkt: EX10090374

|

Model: HT-MD-400

Taczka spalinowa / wywrotka - 6.5 KM - 400 kg

10 029,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Solidność – szczególnie wysoka nośność do 400 kg
  • Uniwersalność – nadaje się do transportu towarów stałych i sypkich
  • Przestronność – skrzynia ładunkowa 640 x 635 x 330 mm
  • Łatwa obsługa – kierunek jazdy można wygodnie kontrolować za pomocą uchwytu
  • Do różnych terenów – dzięki dużym gumowym oponom

OPIS PRODUKTU

Silna jak wół o dużej pojemności ładunkowej. Taczka spalinowa z nośnością do 400 kg

Łatwe ogrodnictwo! Dzięki taczce spalinowej hillvert przewieziesz ziemię, kamienie, gruz, rośliny i nie tylko. Co najlepsze dużą skrzynię ładunkową bez problemu przechylisz. Ułatwia to opróżnianie materiałw sypkich.

Zwrotna, mocna i sterowana ręcznie mini wywrotka

Niewymagająca konserwacji mini wywrotka jest idealnym narzędziem w budownictwie, rolnictwie lub przy projektach ogrodowych. Dzięki silnikowi 6.5 KM przewieziesz ładunki do 400 kg. Z napędem 4x4 bez wysiłku pokonasz wzniesienia o nachyleniu do 20°. Zwrotną taczką spalinową można bardzo łatwo manewrować. W zależności od sytuacji do wyboru masz 3 biegi do przodu i jeden bieg wsteczny. Kierunek jazdy łatwo określisz za pomocą uchwytu.

Pracujesz w trudnym terenie? Nie ma problemu. Gumowe opony doskonale sprawdzają się na wielu nieprzejezdnych nawierzchniach. Wozidło spalinowe pozostaje kompaktowe i zwrotne, dzięki czemu z łatwością zmieści się na wąskich ścieżkach lub przez wąskie drzwi.

W skrzyni ładunkowej 640 x 635 x 330 mm jest sporo przestrzeni na gruz, piasek, narzędzia, kanistry i wiele innych ładunków. Jest sterowana hydraulicznie i bez problemu ją przechylisz w celu rozładowania.

DANE TECHNICZNE