Produkt: EX18000305

Zestaw Trymer do roślin - elektryczny - 120W + Pakowarka próżniowa + Folia moletowana

2379,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Zestaw: stojący trymer do roślin, pakowarka próżniowa i 4 rolki folii
  • Royal Catering i hillvert – renomowane niemieckie marki
  • 3 lata gwarancji – żaden inny producent nie daje tak długiej gwarancji w standardzie
  • Autoryzowany serwis na terenie Europy
  • Trymer nigdy nie niszczy liści i pąków

OPIS PRODUKTU

Zestaw Trymer do roślin + Pakowarka próżniowa + Folia moletowana

Ten zestaw jest idealny dla Ciebie! Trymer do roślin to mocne urządzenie zaprojektowane do komercyjnego użytku w przetwarzaniu roślin. Pakowarka próżniowa pozwala przedłużyć świeżość produktów, zmniejszyć ich wielkość i ochronić przed czynnikami zewnętrznymi. Folia moletowana zapewnia lepsze warunki przechowywania niż tradycyjne metody.

Trymer do roślin hillvert – opis

Hillvert to godna zaufania niemiecka marka. Proponuje bezpieczne i satysfakcjonujące użytkowników produkty. Co możemy zaoferować w przeciwieństwie do konkurencji?

  • 3 lata gwarancji – mamy zaufanie do jakości naszych produktów i zależy nam, aby klienci również ją poznali
  • Autoryzowany serwis – zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie
  • Solidna niemiecka marka – produkty są poddawane rygorystycznym testom, zanim trafią do sprzedaży
  • Porady i informacje – jeśli ich potrzebujesz, skontaktuj się z naszym działem obsługi
  • Dostawa – standardowo zajmuje od 1 do 3 dni roboczych

Stojący elektryczny trymer do roślin zaprojektowano do komercyjnego zastosowania przez hodowców roślin. Średnica otworu 18” i duża moc pozwalają szybko i bez wysiłku wykonać pracę. Model HT-HOWSON-18TE marki hillvert dysponuje regulacją prędkości, wysokości stojaka, a także ostrzy, co umożliwia dostosowanie sprzętu do potrzeb użytkownika. Maszyna służy do przycinana liści lub łodyg; oddziela owoce od gałęzi. Pąki kwiatów pozbawione liści są rezultatem działania trymera. Tak przygotowany materiał roślinny nadaje się do dalszego przetwarzania w celu wykonania finalnego produktu. Ze względu na dość wąskie zastosowanie artykuł przeznaczono do obróbki wybranych roślin. Jest on niezastąpiony podczas produkcji olejków, naturalnych mieszanek zapachowych i produktów do aromaterapii. Poradzi sobie m.in. z rozmarynem, oregano, bazylią, miętą, kolendrą, natką pietruszki oraz innymi ziołami leczniczymi i krzewami.

Pakowarka próżniowa – opis

Nowoczesna listwowa pakowarka próżniowa RCVG-32P jest urządzeniem przeznaczonym do hermetyzowania żywności (mięsa, sera, wędlin, owoców, warzyw, a także kawy, orzechów, przypraw), ziół, różnych płynów itp. Nadaje się również do pakowania leków, elektroniki, biżuterii oraz kosmetyków. Sprzęt od Royal Catering sprawdzi się zarówno w komercyjnym, jak i domowym użytku. Doskonała ochrona przed czynnikami zewnętrznymi pozwala wydłużyć świeżość produktów spożywczych oraz dobrze zabezpiecza inne artykuły, np. na czas transportu. Foliowe woreczki są lekkie i zajmują niewiele miejsca, co czyni je bardzo praktycznymi opakowaniami.

Model RCVG-32P sprawdzi się także jako sprzęt restauracyjny. Gotowanie sous vide (w hermetycznych torbach) to przepis na uzyskanie potraw smacznych, a jednocześnie soczystych, pełnych witamin i składników mineralnych. Oferowane urządzenie umożliwia odsysanie powietrza z zewnętrznych pojemników oraz posiada komorę na rolkę z rękawem, ułatwiając docinanie worków w zależności od potrzeb.

Folia moletowana do pakowania próżniowego – opis

Trwała pakowarka próżniowa została wykonana z tworzywa ABS. Funkcjonalność (kilka trybów pakowania) oraz niemiecka jakość doskonale współgrają z intuicyjną obsługą sprzętu od Royal Catering. Urządzenie odnajdzie się w branży produkcyjnej, jak i gastronomicznej, transportowej oraz handlu detalicznego.

W skład zestawu marki Royal Catering wchodzą 4 rolki wysokiej jakości foli moletowanej do pakowania próżniowego o wymiarach 600 x 15 cm, 600 x 20 cm, 600 x 25 cm, 600 x 30 cm. Uniwersalne rękawy foliowe RCVR-SET 3 wykonane zostały z tworzywa PE/PA. Wielowarstwowa powierzchnia o grubości 105 μm charakteryzuje się strukturą kanałów punktowych. Rozwiązanie to znacząco wpływa na szybkość procesu pakowania próżniowego, a także zapewnia idealną szczelność. Folia moletowana wykazuje wysoką odporność na rozdarcia i przebicia.

Produkt marki Royal Catering może być bezpiecznie używany w kontaktach z żywnością. Świadczą o tym stosowne certyfikaty wystawione po przeprowadzeniu bardzo szczegółowych badań. Folia do pakowania próżniowego nadaje się do eksploatacji w zróżnicowanych temperaturach, w urządzeniach takich jak zamrażarki czy kuchenki mikrofalowe.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA