Trymery do roślin

Zainspiruj się blogiem expondo

Sprzęt do przycianania gałęzi i liści, czyli trymery do roślin, to wyposażenie niezbędne w ogrodnictwie. Wszyscy, którzy zajmują się produkcją naturalnych olejków do aromaterapii, mieszanek zapachowych i preparatów ziołoleczniczych powinni zaopatrzyć się w te właśnie urządzenia. Pozwalają one na efektywną oraz komfortową pracę przy jednoczesnej redukcji ryzyka uszkodzenia kwiatów lub pąków.

Sklep expondo.pl oferuje żniwiarki w różnych wariantach: ręczne obsługiwane korbą, elektryczne z wydajnym silnikiem i ręczno-elektryczne dające wybór między manualną a automatyczną obsługą. Tak szeroki asortyment umożliwia idealne dopasowanie do potrzeb klienta. Konstrukcja poszczególnych modeli zapewnia również dostosowanie do konkretnych gatunków roślin.

Wydajne trymery do roślin

Zadaniem trymerów do roślin jest wydajne i precyzyjne przycinanie gałęzie i liści. Projektanci urządzeń marki hillvert zadbali także o to, żeby zniwelować ryzyko uszkodzenia materiału roślinnego oraz usprawnić pracę ogrodnikom. Dlatego właśnie prezentowany sprzęt posiada szereg ergonomicznych rozwiązań. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich.

W ręcznych żniwiarkach elastyczne palce delikatnie przesuwają rośliny po siatce podczas procesu cięcia. Urządzenia w tej grupie mają również pokrywy umożliwiające obserwację materiału roślinnego poddawanego obróbce. Duże trymery z silnikiem elektrycznym dobrze sprawdzą się w działaniach na większą skalę. Zaopatrzono je w worki na przetworzone fragmenty roślin i odpady. Taka konstrukcja znacznie ułatwia zachowanie porządku w miejscu pracy.

Żniwiarki hillvert – prostota i solidność

Podobnie jak wiele artykułów dostępnych w sklepie expondo.pl również w trymerach do roślin zastosowano stal nierdzewną. Jest to doskonały materiał do wytwarzania różnego rodzaju ostrzy. Noże znajdujące się w żniwiarkach precyzyjnie przecinają liście i łodygi. Obracają się pod rusztem, a ich prędkość można regulować zależnie od potrzeb.

Elektryczne trymery do roślin mają solidną konstrukcję, która zapewnia dużą stabilność podczas pracy. Po jej zakończeniu bardzo łatwo złożyć i przechowywać sprzęt. Trwała obudowa ze stali sprawia, że produkt marki hillvert charakteryzuje się znaczną odpornością na uszkodzenia. Różne średnice otworów gwarantują jednorazową obróbkę znacznej ilości materiału.

Sprzęt ogrodowy, w tym trymery do liści, to niewielka część bogatego asortymentu, jaki oferuje sklep expondo. Jeśli szukasz wysokiej jakości wyposażenia do swojego warsztatu mechanicznego lub spawalni, koniecznie poznaj narzędzia dostępnego na naszej stronie internetowej.