Produkt: EX10090332

|

Model: HT-AF-30

Zestaw wentylacyjny - filtr z węglem aktywnym 30 cm / wentylator kanałowy / rura wentylacyjna - 249,6 m³/h - wylot Ø100 mm

959,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Komplet – zestaw wentylacyjny składający się z wentylatora kanałowego, rury wentylacyjnej i filtra z węglem aktywnym
  • Uniwersalność – odpowiedni do klimatyzacji, systemów wentylacyjnych, growboxów i wielu innych
  • Wydajność – wentylator i filtr węglowy o dużym przepływie powietrza
  • Wytrzymałość – wykonany z trwałych materiałów
  • Dopasowanie – kompletny zestaw ułatwia montaż i instalację

OPIS PRODUKTU

Uniwersalny i szybko gotowy do użycia. Twój zestaw wentylacyjny z rurą o długości 10 m

Z tym zestawem wentylacyjnym zapewnisz świeże powietrze w każdym miejscu np. w warsztacie, biurze czy restauracji. Zestaw składający się z wentylatora kanałowego, rury wentylacyjnej i filtra z węglem aktywnym można szybko i łatwo podłączyć. Komplet składa się z produktów o nr. 10090331, 10090329 i 10090327.

Kompletny zestaw do wentylacji marki hillvert zapewniający czyste powietrze

Wentylator kanałowy jest cichy, bardzo wydajny i niezawodnie wyciąga do 249,6 m³ powietrza na godzinę. Urządzenie pracuje przy stałym ciśnieniu i z mocą 60 W. Model ten posiada wylot o średnicy 98.5 mm.

Rurę wentylacyjną łatwo rozciągniesz do 1000 cm. Spirala jest obustronnie pokryta aluminium. Dzięki temu wąż odciągowy jest odporny na korozję i niezawodnie odprowadza parę wodną oraz zużyte powietrze. Bardzo elastyczna rura do wentylatora jest uniwersalna dzięki średnicy 100 mm.

Zanieczyszczenia i lotne związki organiczne nie mają szans z filtrem z węglem aktywnym. Niezależnie od tego, czy chodzi o dym, opary, benzynę, chemikalia, pestycydy czy zapachy zwierząt – potężny filtr wiąże wszelkiego rodzaju niepożądane cząsteczki i dlatego nadaje się do gastronomii, przemysłu lub warsztatów. Powierzchnia węgla aktywnego jest bardzo porowata i działa jak gąbka, wiążąc każdą formę cząstek.

DANE TECHNICZNE