Zamrażarki

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 31 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Zamrażarka gastronomiczna w ofercie expondo.pl

Dostępne w tej kategorii profesjonalne zamrażarki gastronomiczne są sprzętami bardzo praktycznymi. Odnajdą się w firmach związanych z branżą HoReCa: restauracjach, barach, hotelach, ośrodkach wczasowych i sklepach. Razem z dostępnymi w ofercie expondo.pl praktycznymi lodówkami, witrynami chłodniczymi oraz nadstawami stanowią urządzenia do optymalnego przechowywania żywności w warunkach chłodniczych. Już dzisiaj poznaj nasz asortyment i zamów towar z dostawą pod wskazany adres!

Profesjonalna zamrażarka skrzyniowa do efektywnego magazynowania

Przedstawiamy gastronomiczne zamrażarki skrzyniowe, które sprawdzą się w mrożeniu rozmaitych półproduktów spożywczych, a także gotowych dań. Zastosowanie efektywnych czynników chłodniczych zapewnia stałą, niską temperaturę. Dzięki niej możesz w bezpieczny sposób magazynować przed długi czas sporą ilość towaru.

Urządzenia charakteryzują się dużą wydajnością. Opcja regulacji temperatury oraz praktyczne elementy konstrukcyjne sprawiają, że wygoda eksploatacji jest bardzo wysoka. Użyte wysokiej jakości materiały – stal nierdzewna i aluminium – są trwałe, odporne na mechaniczne uszkodzenia i korozję.

Praktyczna zamrażarka szufladowa w atrakcyjnej cenie

Potrzebujesz profesjonalnego, efektywnego oraz wartego zaufania sprzętu dla swojego biznesu? Oprócz gastronomicznych zamrażarek szufladowych w bogatej gamie asortymentu mamy także dużo urządzeń kuchennych: wydajne frytownice, piece do pizzy, zaparzacze do kawy oraz warniki do makaronu. Właścicielom gospodarstw agroturystycznych z pewnością przypadną do gusty wędzarnie oraz kotły warzelne, dzięki którym będą mogli zaserwować swoim gościom tradycyjne, swojskie specjały – wędzonki i domowe piwo.

Trzymanie się niemieckich standardów zaowocowało gronem zadowolonych klientów. Urządzenia i akcesoria z asortymentu naszego sklepu to produkty najwyższej jakości. Odznaczają się wysokimi parametrami użytkowymi oraz korzystnym stosunkiem ceny do klasy produktu.