Produkt: EX10062296

|

Model: MSW-AVR 8500F MAX EURO5

Agregat prądotwórczy Diesel - 2830 / 8500 W - 30 l - 240/400 V - mobilny - AVR - Euro 5

9029,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Siła – z maksymalną mocą 2830 / 8500 W lub 10 kVA
  • Trwałość – do 11.3 h czasu pracy na pełnym zbiorniku 30 l
  • Elastyczność – możesz jednocześnie obsługiwać różne maszyny za pomocą trzech gniazdek z 240/400 V AC i 12 V DC
  • Trwałość – dzięki wysokiej jakości materiałom i solidnemu wykonaniu
  • Bezpieczeństwo – dzięki efektywnemu chłodzeniu powietrzem, zabezpieczeniu przed przeciążeniem oraz klasie ochrony IP23

OPIS PRODUKTU

Rezerwowy agregat prądotwórczy Diesel o maksymalnej mocy wyjściowej 10 kVA

Nagle światło gaśnie. Co teraz? Kiedy przerwa w dostawie prądu powoduje wyłączenie wszystkiego, agregat prądotwórczy Diesel MSW rozświetla ciemność. Awaryjny generator prądu zapewnia niezbędną energię elektryczną. Umożliwia to mocny 4-suwowy silnik wysokoprężny. Z łatwością staw czoła awariom i wyposaż swój warsztat lub dom w agregat prądotwórczy.

Doskonała wydajność agregatu prądotwórczego przy niewielkim zużyciu: ponad 11.3 h energii elektrycznej na napełnionym zbiorniku

Agregat prądotwórczy Diesel zużywa tylko 30 l paliwa na 11.3 godziny. Urządzenie pracuje z mocą 2830 / 8500 W. Dzięki trzem gniazdom (240/400 V i 12 V) możesz nim obsługiwać kilka różnych maszyn – nawet równolegle. Maksymalna moc gniazda 230 V wynosi 2830 W, a gniazda 400 V to 8500 W. Dzięki temu sprzęt idealnie sprawdza się w sytuacjach awaryjnych w domu, w biurze, na kempingu, na łodzi lub w sektorze przemysłowym.

Generator prądu Diesel włącza się za pomocą elektrycznego lub ręcznego rozrusznika. Czy chcesz w każdej chwili wyświetlić dane dotyczące napięcia? Nie ma problemu. Wszystkie ustawienia możesz odczytać z wyświetlacza podczas pracy – oczywiście w czasie rzeczywistym. Urządzenie działa z głośnością od 81 do 99 dB.

Jednostka napędowa jest bezpiecznie wykonana i czysto wykończona. Efektywne chłodzenie powietrzem chroni silnik przed przegrzaniem. Zabezpieczenie przed przeciążeniem zapobiega uszkodzeniu silnika w przypadku przegrzania. Dzięki klasie ochrony IP23 agregat prądotwórczy Diesel jest również chroniony przed rozpryskami wody pod kątem do 60°. Agregat awaryjny zabezpieczono przed ciałami stałymi o średnicy do 12,5 mm.

Czy potrzebujesz energii elektrycznej do projektów budowlanych bez podłączenia do sieci? W takim razie generator prądu Diesel jest dobrym rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy budujesz rurociągi, czy wykonujesz prace spawalnicze, kompaktowe urządzenie możesz łatwo przenieść w wybrane miejsce dzięki praktycznym uchwytom i kółkom. Duży zbiornik zapewnia długie zasilanie, nawet przy znacznych obciążeniach. Polegaj na awaryjnym generatorze prądu z silnikiem Diesla od MSW w przypadku wielu intensywnych działań.

Ten kompaktowy agregat prądotwórczy z silnikiem wysokoprężnym jest wyposażony w regulator napięcia AVR, wyłącznik awaryjny, czujnik niskiego ciśnienia oleju.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie