Produkt: EX10062003

|

Model: MSW-EPR-710

Frezarka do lakieru - głębokość frezowania 0 - 0.3 mm - 710 W

989,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – usuwa warstwy lakieru i farby szybciej niż szlifowanie i dokładniej niż struganie
  • Zmienność – może być używana zarówno na boki, jak i do przodu/do tyłu do frezowania
  • Precyzja – usuwa farbę i lakier z płaskich powierzchni drewnianych przy głębokości frezowania 0 - 0.3 mm
  • Siła – silnik o mocy 710 W
  • Czystość – przyłącze do zewnętrznego odciągu zapobiega nadmiernemu pyleniu

OPIS PRODUKTU

Mniej znaczy więcej dzięki frezarce do lakieru MSW

Farba musi zejść, ale bez usuwania powierzchni drewna. Dlatego użyj frezarki do lakieru z MSW. Precyzyjna frezarka niezawodnie i skutecznie usuwa warstwy farb oraz lakierów. Jest skuteczniejsza niż szlifierka i dokładniejsza niż strugarka. Dzięki czysto mechanicznemu usuwaniu frezarka do płaszczyzn jest również bardziej przyjazna dla środowiska niż inne metody.

Skuteczna frezarka do usuwania farby z wszelkiego rodzaju powierzchni drewnianych

Wykorzystaj moc silnika do 710 W, która napędza skrzynię biegów, aby uzyskać mocne i delikatne frezowanie. Przesuwasz frezarkę do lakieru do tyłu oraz na boki i używasz jej znacznie bardziej elastycznie niż strugarki. Nawet w narożnikach i na krawędziach sprzęt wykazuje doskonałe wyniki na równych powierzchniach drewnianych. Urządzenie można wykorzystać w różny sposób do schodów, drzwi czy stolarki okiennej, ale także do obróbki wręgów czy frezowania podtynkowego. Możesz również pracować na surowym drewnie za pomocą frezarki do lakieru.

Głębokość frezowania bardzo precyzyjnie uregulujesz w zakresie 0 - 0.3 mm, dzięki czemu farbę usuniesz tylko podczas frezowania. Na początku lepiej wybrać raczej małą głębokość, aby podczas obróbki nie uszkodzić słojów drewna. Niezbędną swobodę ruchów podczas frezowania zapewnia kabel zasilający o długości 4,1 m. Pozostałości farb i lakierów nie zabrudzą Twojego otoczenia, ponieważ frezarkę do płaszczyzn wyposażono w przyłącze do zewnętrznego odkurzacza.

DANE TECHNICZNE