Produkt: EX10060740

|

Model: MSW-ACW4600

Klucz pneumatyczny - do ciężarówek - 4600 Nm

1599,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – moment obrotowy 4600 Nm oraz do 3500 obr./min
  • Wygodna regulacja – możliwość wyboru kierunku oraz prędkości obrotów
  • Prosta obsługa – wlot umieszczony z boku urządzenia
  • Trwałość ­– solidna obudowa z aluminium malowanego proszkowo
  • Praktyczne akcesoria – dodatkowe elementy (m.in. klucz imbusowy, butelka na olej)

OPIS PRODUKTU

Klucz pneumatyczny do kół - 4600 Nm

Wysokiej klasy klucz pneumatyczny od MSW służy do naprawy oraz serwisowania (np. odkręcania kół) samochodów ciężarowych, autobusów, traktorów i innego rodzaju sprzętu ciężkiego. Jego świetne parametry techniczne docenią mechanicy, rolnicy, a także profesjonaliści z firm przewozowych i spedycyjnych lub zakładów przemysłowych. Wygodny w obsłudze model MSW-ATW4600 znajdzie również zastosowanie w przydomowym warsztacie.

Klucz udarowy marki MSW – opis

Niezwykle wysoki moment obrotowy 4600 Nm osiągnięto poprzez zastosowanie mechanizmu udarowego składającego się z dwóch młotków pierścieniowych. Dzięki temu klucz osiąga prędkość do 3500 obr./min, co przekłada się na szybkie odkręcanie lub przykręcanie śrub kół samochodowych. Ponadto konstrukcja ta znacząco redukuje wibracje.

Regulacja parametrów umożliwia ich dopasowanie do rodzaju wykonywanego zadania. Przełącznikiem zmienisz kierunek obrotów (zgodnie lub przeciwnie do obrotu wskazówek zegara). Klucz posiada również 3 stopnie prędkości do wyboru: niski, średni oraz wysoki.

Wygodną obsługę zapewniają optymalnie umiejscowione przyciski pozwalające kontrolować parametry w czasie pracy. Wylot umieszczono z boku modelu MSW-ATW4600, aby podmuch powietrza nie przeszkadzał obsługującemu. Ergonomiczny uchwyt oraz mocowana, dodatkowa rączka ułatwiają manewrowanie narzędziem. Trwała obudowa z aluminium cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a warstwa farby chroni ją przed korozją.

Praktyczne akcesoria oferowane z kluczem pneumatycznym sprawiają, że jest on gotowy do użycia natychmiast po dostawie. Komplet obejmuje złącze, klucz imbusowy, śruby do montowania, podkładki sprężynowe oraz butelkę na olej.

Narzędzie pneumatyczne marki MSW okaże się nieocenionym wyposażeniem przede wszystkim warsztatów samochodowych, ale sprawdzi się też w rolnictwie lub przedsiębiorstwach transportowych. Model MSW-ATW4600 łączy w sobie wysoką jakość z wygodą i funkcjonalnością.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie