Produkt: EX10061591

|

Model: MSW-WOT-68

Mobilna zlewarka do oleju - 75 l - ręczna pompa

1199,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – duża pojemność 75 l przy niskim profilu
  • Prostota – ręczna pompa umożliwia przepływ do 20 l/min
  • Praktyczność – kratka maskująca zapobiega zanieczyszczeniu olejem
  • Mobilność – dzięki czterem kółkom
  • Wytrzymałość – stalowa konstrukcja pokryta wysokiej jakości farbą proszkową

OPIS PRODUKTU

Minimalna wysokość przy maksymalnej pojemności: zlewarka do oleju z ręczną pompą

Dzięki niskiemu profilowi zlewarka do oleju MSW-WOT-68 jest idealna do spuszczania oleju pod różnymi pojazdami i wszędzie tam, gdzie jest mało miejsca. Dzięki solidnej konstrukcji ze składanym uchwytem i czterema kółkami wanna wychwytowa może być również używana do łatwego transportu lub do czystego napełniania beczek. Szeroki zakres zastosowania sprawia, że zlewarka do oleju MSW jest niezastąpionym pomocnikiem w każdym warsztacie samochodowym.

Pracuj czysto i wydajnie dzięki narzędziom do wymiany oleju od MSW

Model MSW-WOT-68 gwarantuje czystą i wydajną pracę. Dzięki szerokiej krawędzi rozpryski na podłodze są zminimalizowane. Kratka ochronna niezawodnie zapobiega zanieczyszczeniu oleju brudem lub częściami samochodowymi. Jeśli wanna ociekowa jest napełniona do 75 l, można ją szybko opróżnić za pomocą ręcznej pompy z wydajnością 20 l/min.

Wyposażony w składany uchwyt o długości 730 mm i cztery koła zlewak do oleju jest łatwy w manewrowaniu i bezpieczny w parkowaniu. Wanna ociekowa nadaje się również do czystego napełniania, łatwego transportu lub bezpiecznego przechowywania pojemników z płynem.

Profesjonalne narzędzia motoryzacyjne muszą spełniać najwyższe wymagania w codziennej pracy oraz być niezwykle trwałe. Dlatego zlewarkę oleju wykonano ze stali z powłoką proszkową. Ten materiał i wysoka jakość wykonania gwarantują długi okres użytkowania przy doskonałej funkcjonalności – nawet w najtrudniejszych warunkach.

DANE TECHNICZNE