Produkt: EX10062061

|

Model: MSW-WPW-150

Myjka warsztatowa - 150 l

1629,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – zbiornik 150 l idealny na 90 l środka myjącego 
  • Skuteczność – zamknięty obieg wody ze zintegrowaną pompą
  • Efektywność – wydajność podwójnej pompy 2.7-3.6 l/min i szczotka myjąca zapewniają optymalne czyszczenie
  • Praktyczność – wyjmowana taca do precyzyjnego czyszczenia mniejszych części
  • Praktyczność – dwa baseny do jednoczesnego mycia różnymi środkami czyszczącymi

OPIS PRODUKTU

Czysta rzecz! Myjka warsztatowa od MSW

Aby zapewnić płynną pracę silnika po naprawie, oczyść jego części przed ponownym uruchomieniem. Najskuteczniejsze i najdokładniejsze czyszczenie zapewnia myjka warsztatowa z dwoma basenami od MSW! Wystarczy, że wlejesz środek czyszczący do zamkniętego układu wanny z pompką, a za pomocą szczotki wyszorujesz nawet najmniejsze zakamarki. Dzięki rozpuszczalnikowi na bazie wody dokładnie i skutecznie usuniesz nawet zapieczone miejsca z oleju i brudu. Dwa baseny umożliwiają stosowanie dwóch różnych preparatów jednocześnie. Dzięki temu silnik po zabiegu będzie wyglądać prawie jak nowy!

Z myjką do czyszczenia części skutecznie poradzisz sobie zarówno z małymi, jak i dużymi częściami silnika

Myjka do części ma maksymalną pojemność 150 i jest przeznaczona do 90 l środka czyszczącego. Dolewając go, należy zakryć nim wlot pompy. Tylko w ten sposób będzie ona pracować z pełną wydajnością. Pompa pracuje z przepływem 2.7-3.6 l/min, dzięki czemu silnym strumieniem dokładnie wyczyścisz nawet powierzchnie z drobnymi pęknięciami. Za pomocą ergonomicznie ukształtowanej szczotki myjącej na wężu wyszorujesz nawet najmniejsze zakamarki.

Myjka warsztatowa stoi na 4 nóżkach zapewniających odpowiednią wysokość roboczą. Pokrywa blokuje się automatycznie po otwarciu. Dzięki temu zawsze możesz pracować bezpiecznie i bez ograniczeń. W sytuacjach awaryjnych np. podczas pożaru pokrywa zamyka się automatycznie. Ogólnie rzecz biorąc, myjka warsztatowa z nóżkami imponuje solidną stalową konstrukcją. Nie może więc jej zabraknąć w Twoim warsztacie!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie