Produkt: EX10060827

|

Model: MSW-MN34

Nalewak do paliwa - 60 l/min - automatyczny

159,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Możliwość nalewania wielu rodzajów paliwa – m.in. oleju napędowego, benzyny, nafty
  • Przepływ cieczy do 60 l/min
  • Bezpieczeństwo – zabezpieczenie przed rozlewaniem paliwa. Dysza nie może zostać otwarta, dopóki w układzie nie ma ciśnienia i zamyka się automatycznie po jego cofnięciu
  • System FlowLock™ – zamyka dyszę po wyjęciu lub wypadnięciu z pojazdu, wygięta do góry końcówka ogranicza kapanie
  • Wytrzymała osłona dźwigni – wykonana z materiału Duratuff osłona chroni przed porysowaniem tankowanych pojazdów

OPIS PRODUKTU

Nalewak do paliwa MSW

Model MSW-MN34 to automatyczny nalewak do paliwa niemieckiej marki MSW. Umożliwia dystrybuowanie większości popularnych paliw, w tym benzyny, oleju napędowego oraz nafty. Dzięki temu znajdzie zastosowanie m.in. na publicznie dostępnych i prywatnych stacjach benzynowych, w centrach logistycznych, firmach transportowych oraz serwisach samochodowych.

Pistolet do paliwa MSW-MN34 – charakterystyka

Wydajność i wytrzymałość pistoletu MSW skutkują komfortowym oraz długim użytkowaniem. Przepływ maksymalny 60 l/min umożliwia szybkie napełnianie nawet dużych zbiorników paliwa. Solidna konstrukcja została poddana testom, które wykazały żywotność przekraczającą 1 mln cykli!

O bezpieczeństwo użytkowania dba system umożliwiający otwarcie dyszy wyłącznie pod wpływem ciśnienia. Gdy go zabraknie, dysza automatycznie się zamyka. Nalewak do paliwa MSW-MN34 wyposażono również w system FlowLock™ – zapobiega on wypływowi cieczy w sytuacji, gdy urządzenie wypadnie z wlewu paliwa. Wygięta do góry końcówka pistoletu zapobiega kapaniu. Z kolei wytrzymała osłona z materiału Duratuff chroni tankowany pojazd przed przypadkowym zarysowaniem.

Komfort obsługi urządzenia marki MSW zapewniają niska waga oraz wygodny uchwyt, ułatwiające manewrowanie. Dźwignia sterująca dozowaniem paliwa pracuje lekko i gładko, można obsługiwać ją jednym palcem. 

Dzięki swojej wszechstronności pistolet MSW-MN34 sprawdzi się znakomicie na wszystkich stacjach paliw. Szybkie i bezpieczne tankowanie przemawia za jego zastosowaniem m.in. w firmach logistycznych, serwisach samochodowych czy bazach transportowych. Renoma niemieckiej marki MSW gwarantuje długie i niezawodne użytkowanie urządzenia.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA