Dystrybutory paliwa

Zainspiruj się blogiem expondo

Dystrybutory paliwa to sprzęt jednoznacznie kojarzony z wyposażeniem stacji benzynowej. Nie zawsze jednak jest ona w zasięgu ręki, dlatego marka MSW wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy tankują pojazdy i maszyny rolnicze, oferując praktyczne dystrybutory paliwa – wydajne i przenośne. Mini CPN stanowią świetne rozwiązanie dla właścicieli aut, mechaników, rolników, osób związanych zawodowo z recyklingiem samochodów itd. Asortyment sklepu expondo.pl obejmuje różne modele, a Ty możesz wybrać ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

Szukasz do swojego garażu sprzętu w korzystnej cenie, odznaczającego się wysokimi parametrami poszukiwanymi również przez profesjonalistów? Sprawdź prostowniki z funkcją rozruchu oraz łatwe w obsłudze testery do diagnostyki samochodowej. Urządzenia zdadzą egzamin zarówno w rękach miłośników motoryzacji, jak i zawodowych mechaników.

Jak działa pompa do oleju czyli mini CPN

Pompa do tankowania paliwa (popularnie nazywana mini CPN) marki MSW to urządzenie samozasysające. Oznacza to, że nie wymaga ona ponownego napełnienia kanału dopływowego. Zaletą jest wyższy poziom zasysania w porównaniu z pompami odśrodkowymi – różnica wynosi aż do 10 m. W naszym sklepie znajdziesz modele o różnej wydajności przepływu, np. 40 i 60 l/min. Tak wysokie wartości wynikają z optymalnej mocy oraz liczby obrotów na minutę, przykładowo 155 W i 2800 obr./min.

Dystrybutory paliwa w sklepie expondo.pl wyposażono w rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo, a także wygodę eksploatacji. Należy do nich zawór by-pass wyrównujący ciśnienie w momencie, kiedy np. przewód się zegnie. Siatka filtrująca zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do paliwa. Wybrane modele posiadają zaciski umożliwiające ich podłączenie do akumulatora lub licznik służący do odczytu ilości przelanego płynu.

Przenośny dystrybutor paliwa

Dystrybutory paliwa marki MSW to uniwersalne urządzenia nadające się do pompowania oleju, oleju napędowego, nafty i biodiesla (nie do benzyny). Jeśli potrzebujesz sprzętu do pompowania agresywnych paliw oraz cieczy (w tym adblue, mocznika i amoniaku), sprawdź naszą ofertę pomp do adblue – zaprojektowanych specjalnie do tego rodzaju substancji. W opisywanej kategorii znajdziesz także nalewaki do paliwa o przepływie 40 i 60 l/min. Wszystkie modele sprawdzą się zarówno na stacjach benzynowych, w warsztatach samochodowych, jak i w prywatnym zastosowaniu.

Pompa do oleju silnikowego, niezależnie od wariantu, to sprzęt przenośny, który łatwo przetransportujesz w dowolne miejsce. Charakteryzuje się niewielką wagą (zaledwie kilka kilogramów) oraz kompaktowymi wymiarami. Funkcjonalna rączka dodatkowo usprawnia przenoszenie. Do wybranych zestawów dołączane są węże – ssący i wylotowy.