Produkt: EX10060825

|

Model: MSW-AOP40

Pompa membranowa - 40 l/min - 2,8 bar

1079,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wysoka wydajność – pompowanie z prędkością przepływu 40 l/min i ciśnieniem roboczym 2,8 bar
  • Samozasysanie – działa bez ponownego wypełniania kanału dopływowego. Pompy samozasysające mają wyższy poziom ssania – do 10 m różnicy w porównaniu z pompami odśrodkowymi
  • Szerokie zastosowanie – pozwala na przepompowywanie agresywnych paliw (roztworu mocznika, DEF, sus32, alkoholu, etanolu, amoniak, IBC itp.) oraz wody
  • Trwałość – działa na sucho przez dłuższy czas bez uszkodzeń
  • Bezpieczeństwo – wbudowany presostat automatycznie uruchamia i zatrzymuje pompę

OPIS PRODUKTU

Pompa membranowa - 40 l/min - 2,8 bar

Pompa membranowa marki MSW to urządzenie pozwalające na bezpieczne i szybkie przepompowywanie oraz przesyłanie agresywnych paliw i szkodliwych cieczy np. płynu katalitycznego, roztworu mocznika, DEF, sus32, alkoholu, etanolu, amoniaku czy IBC oraz wody. Produkt MSW-AOP40 sprawdzi się podczas pracy w warsztacie samochodowym, na stacjach benzynowych oraz do napełniania wszelkiego rodzaju pojazdów i maszyn.

Pompa do paliwa 230V – charakterystyka

Efektywna praca urządzenia to wynik zastosowania silnika elektrycznego bez żadnych uszczelnień dynamicznych, który utrzymuje również stabilną temperaturę korpusu. Model od MSW jest nowym typem pompy membranowej pozwalającej na pompowanie cieczy z prędkością przepływu 40 l/min i ciśnieniem roboczym 2,8 bar. Sprzęt umożliwia pracę w temperaturze otoczenia od -30 do 60°C.

Samozasysanie oznacza zdolność do działania bez potrzeby wcześniejszego wypełniania kanału dopływowego. Pompa membranowa jest w stanie samodzielnie usunąć zgromadzone powietrze z przewodu ssawnego, więc podczas uruchamiania może znajdować się nad zbiornikiem wody. Urządzenia samozasysające mają wyższy poziom ssania (do 10 m różnicy wysokości) w porównaniu z odśrodkowymi. Pompa do paliwa MSW-AOP40 będzie działać bez żadnych uszkodzeń nawet po dłuższej pracy na sucho.

Bezpieczeństwo pracy wynika z zastosowania wbudowanego presostatu. To czujnik różnicy ciśnień wyposażony w przekaźnik, dzięki któremu pompa zatrzyma się przy zbyt niskim lub wysokim ciśnieniu. Inną funkcją tego sensora jest automatyczne włączanie lub wyłączanie sprzętu po otwarciu i zamknięciu kranów.

Potrzebujesz efektywnie działającej i łatwej w obsłudze pompy membranowej? Używając produktu od MSW szybko i sprawnie przepompujesz wiele agresywnych paliw i szkodliwych cieczy (np. mocznik, DEF, etanol czy amoniak). Model MSW-AOP40 to solidny i wydajny sprzęt, który będzie przydatny w każdym warsztacie samochodowym czy na stacji benzynowej.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA