(2) Opinie

Produkt: EX10060839

|

Model: PRO-G 12M

Smarownica pneumatyczna - 12 l - 300-400 bar

999,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pneumatyczny dozownik o pojemności 12 l wykonany z wysokiej jakości materiałów
  • Duże ciśnienie wyjściowe 300-400 bar i długi wąż transmisyjny 4 m
  • Oszczędność czasu i wysiłku
  • Koła, stabilna podstawa oraz ergonomiczna rączka ułatwiające transport i operowanie urządzeniem
  • Sprzęt łatwy w montażu

OPIS PRODUKTU

Pneumatyczna smarownica tawotnica

Smarownica pneumatyczna przeznaczona jest do naolejania maszyn i urządzeń wyposażonych w układy smarowania w postaci kalamitek. Prosta, stabilna konstrukcja zapewnia komfortową pracę towotnicą MSW. Wykonano ją z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących niezawodność. Model PRO-G 12M znacząco ułatwi i usprawni pracę w każdym warsztacie samochodowym, jak również w rolnictwie oraz przemyśle, umożliwiając samodzielną konserwację sprzętów.

Towotnica pneumatyczna – charakterystyka

Wydajność urządzenia została zagwarantowana przez 12-litrowy pojemnik na smar, dzięki któremu nie ma konieczności częstego napełniania zbiornika. Pompa pneumatyczna po podłączeniu do sprężarki umożliwia wygodne i efektywne smarowanie.

Wysokie ciśnienie wyjściowe oleju (300-400 bar) zapewniono dzięki wykorzystaniu wtryskiwacza używającego niewielkich ilości sprężonego powietrza jako napędu, a także pompy pneumatycznej prasującej smar.

Wygodę i łatwość użytkowania umożliwiają 2 koła oraz ergonomiczna rączka wraz z długim wężem transmisyjnym (4 m). Urządzenie jest w pełni mobilne, łatwo nim manewrować nawet na nierównej powierzchni, dzięki czemu da się z jego pomocą pracować praktycznie w każdych warunkach i bez konieczności udziału drugiej osoby.

Stabilność urządzenia zagwarantowano poprzez wyposażenie go w podstawkę z nóżkami. Pozwala to na postawienie go w dowolnym, najbardziej dogodnym miejscu. Tawotnicę dzięki dołączonym do zestawu akcesoriom zmontujesz szybko i bez wysiłku.

Smarownica pneumatyczna PRO-G 12M uprości pracę wszędzie tam, gdzie używane są maszyny i urządzenia posiadające układy smarowania z kalamitkami – przede wszystkim w warsztatach samochodowych, rolnictwie, przemyśle. Wysoka jakość wykonania oraz nieskomplikowana budowa gwarantują wygodę obsługi. Dzięki urządzeniu od MSW zaoszczędzisz wiele czasu i wysiłku, mając pewność co do jego niezawodności.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 2 opinii

01.06.2023

Laitetta on vasta koekäytetty mutta vaikuttaa todella hyvältä.hinta laatusuhde enemmän kun kohdallaan.pieni miinus suomenkielisen käyttöohjeen puute

01.06.2023

alles super ausser der Handgriff, daß es da nichts für Fettnippel gibt. M10 Feingewinde?!