Produkt: EX10061231

|

Model: MSW-DCD-400/102

Wiertło diamentowe koronowe - 102 mm - 400 mm

269,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Profesjonalizm – diamentowe segmenty tnące
  • Wytrzymałość – doskonałe do twardych materiałów jak beton czy żelbet
  • Uniwersalność – do wiercenia zarówno na sucho i na mokro
  • Funkcjonalność – popularny gwint G1, wymiary 102 x 400 mm (4’)
  • Solidność – długa żywotność

OPIS PRODUKTU

Wiertło diamentowe - 102 mm - 400 mm

Profesjonalne wiertło diamentowe koronowe MSW o średnicy 102 mm służy do wiercenia w szczególnie twardych materiałach. Doskonale radzi sobie w betonie, betonie zbrojonym, kamieniu, granicie, wapieniu, a także w cegłach, klinkierze czy jastrychu.

Wiertło koronowe MSW-DCD-400/102 – opis

Szybkie i wydajne wiercenie w odpornych materiałach osiągnięto dzięki diamentowym segmentom tnącym umieszczonym na stalowym korpusie o długości 400 mm. Staranne wykonanie wiertła MSW-DCD-400/102 to gwarancja perfekcyjnego kształtu drążonego otworu i idealnie gładkich ścianek na całej głębokości (bez zadziorów).

Uniwersalną koronkę do betonu MSW wykorzystasz do wiercenia zarówno na sucho, jak i na mokro. Wskazane jest jednak korzystanie z drugiej metody, ponieważ zapewnia ona większe bezpieczeństwo pracy oraz mniejsze zużycie segmentów tnących. Standardowy gwint G1 pasuje do większości popularnych wiertnic.

Wysoka odporność na ścieranie i zminimalizowana podatność na pęknięcia oznaczają wygodne użytkowanie. Imponująca żywotność modelu MSW-DCD-400/102 to zasługa wysokich standardów produkcji.

Wiertło diamentowe koronowe zostało wykonane ze stali Q235. Jego twardość wynosi 96,3 HRB. Marka MSW oddaje do rąk profesjonalistów sprzęt, który umożliwia przewiercanie najtwardszych materiałów takich jak beton zbrojony czy kamień.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie