Wiertnice

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 34 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Poszukujesz profesjonalnego sprzętu, który zda egzamin przy wierceniu otworów w betonie, kamieniu czy masie bitumicznej? Niezawodne wiertnice marki MSW poradzą sobie nawet z najtwardszym materiałem. Przewiercą się również przez rury ściekowe bądź kanalizacyjne. Dzięki temu świetnie sprawdzą się jako wyposażenie firm budowlanych, zwłaszcza specjalizujących się w budowie dróg oraz mostów. Logo MSW Motor Technics to znak najwyższej jakości za rozsądną cenę. W asortymencie expondo.pl znajdują się także inne urządzenia tej marki, w tym poręczne wkrętarki, solidne młoty wyburzeniowe lub wielozadaniowe piły tarczowe.

Efektywne otwornice do betonu

Niezwykła wydajność wiertnic od MSW jest zasługą silnika o dużej mocy, odpowiadającego za wysoką prędkość obrotów. Dodatkowo urządzenia posiada możliwość regulacji głębokości wiercenia, zwiększając ich efektywność oraz precyzję. Wyposażono je też w prowadnicę ułatwiającą operowanie sprzętem w pozycji pionowej. Po jej zdjęciu można wykonywać otwory również w poziomie.

Wykonane z tworzyw wysokiej jakości otwornice nadają się do długoletniej eksploatacji. Wyłącznik różnicowoprądowy chroni zarówno użytkownika, jak i sprzęt przed skutkami ewentualnego zwarcia. Obsługa jest bardzo prosta dzięki przemyślanym rozwiązaniom (wygodny uchwyt typu T, panel sterowniczy na ruchomej części urządzenia, wbudowane złącze oraz wąż wody). W zestawie znajdują się wszelkie akcesoria niezbędne do użycia oraz konserwacji wiertnic.

Szeroki wybór koronek diamentowych

Bogaty wachlarz wierteł diamentowych pozwoli sprawnie dobrać odpowiednią koronkę do rodzaju wykonywanego otworu. Poszczególne modele różnią się między sobą długością oraz średnicą. Posiadają przy tym uniwersalne przyłącze, które będzie pasowało do większości standardowych typów wiertnic. Wiertła podlegają także regeneracji, co znacząco zmniejsza koszty eksploatacji urządzenia.

Poza elektronarzędziami od MSW sklep expondo.pl oferuje wiele innych sprzętów, które zoptymalizują pracę w Twojej firmie! Asortyment obejmuje również urządzenia innych cenionych producentów np. przecinarki plazmowe Stamos Germany, noże termiczne od Pro Bauteam czy wciągarki od Steinberg Systems. Wszystkie artykuły zostały wykonane zgodnie z wysokimi standardami jakości. Nie zwlekaj i już teraz zamów w expondo.pl towar z natychmiastową wysyłką!