(1) Ocena

Produkt: EX10061538

|

Model: MSW-DA-10

Zestaw do usuwania wgnieceń - 15 haków + akcesoria

699,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – różne narzędzia do usuwania małych i dużych wgnieceń
  • Ochrona – zabezpieczająca lakier metoda usuwania wgnieceń bez utraty wartości pojazdów
  • Trwałość – wykonanie z solidnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal czy cynk
  • Wydajność – szybkie i oszczędne naprawy skracają czas oczekiwania klientów
  • Łatwa obsługa – bezproblemowe użytkowanie nawet dla laików dzięki szczegółowej instrukcji

OPIS PRODUKTU

Zestaw do usuwania wgnieceń - 15 haków + akcesoria

Zestaw do usuwania wgnieceń marki MSW to skuteczne narzędzie do niwelowania niewielkich wgnieceń. Model MSW-DA-10 może być zastosowany do naprawy karoserii samochodowych, błotników motocykli, obudów sprzętów AGD i różnych innych przedmiotów z blach. Wyciągarka sprawdzi się w dłoniach profesjonalnych blacharzy oraz majsterkowiczów (DIY).

Wyciągarka do wgnieceń MSW – opis

Niezawodny komplet składa się m.in. z uchwytu w kształcie T, klinów oraz zestawu haków. Mają one różne rozmiary. Za sprawą dużego wyboru dobierzesz narzędzie optymalnie pasujące do danego wgniecenia. Model MSW-DA-10 pozwala przeprowadzić naprawę w możliwie jak najkrótszym czasie.

Poręczny zestaw może z powodzeniem być używany mobilnie. W komplecie znajdują się 2 torby do przenoszenia sprzętu. Dzięki bezlakierowej naprawie wgnieceń (PDR) powierzchnia karoserii pozostanie nieuszkodzona.

Szukasz prostego w obsłudze zestawu do usuwania wgnieceń? Model MSW-DA-10 nadaje się zarówno do blach stalowych, jak i aluminiowych. Zamów go z dostawą pod wskazany adres!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

08.02.2023

İch habe dieses Set hier gekauft und repariere damit meinen Hagelschaden. Um einen Vergleich zu haben kaufte ich noch einen Profi Whale Tail dazu, der allein so viel kostet wie dieses komplette Set. Mein Fazit, dieses Set steht zu einem teuren Profi Set in nichts nach. Würde jederzeit wieder kaufen.