Produkt: EX10061593

|

Model: MSW-OD-68

Zlewarka do oleju - 68 l

989,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – idealna do szybkiej wymiany oleju
  • Elastyczność – odpowiednia do wszystkich typów silników
  • Optymalność – świetnie nadaje się do zastosowania w warsztatach
  • Stabilność – wysokiej jakości, trwałe materiały
  • Proste rozwiązanie – łatwa obsługa, do natychmiastowego użycia

OPIS PRODUKTU

Zlewarka do oleju od MSW do Twojego warsztatu!

Jesteś właścicielem warsztatu samochodowego lub mechanikiem-hobbystą? Potrzebujesz zlewarki do oleju od MSW! Jest to połączenie najwyższej jakości i niezwykle prostej obsługi dla łatwej wymiany oleju we wszystkich silnikach i pojazdach. Zlewarka do oleju sprawi, że przeniesiesz swój warsztat na wyższy poziom!

Jakość i wydajność – zlewarka oleju!

Zlewarka oleju ma zbiornik o pojemności 68 l. Zbiornik na zużyty olej urządzenia mieści 10 l. Dzięki temu można zebrać jego dużą ilość. Przy natężeniu przepływu 3 l/min każda wymiana oleju jest szybka i wydajna. Ponieważ zlewarka ma regulowaną wysokość w zakresie 940-1300 mm, nadaje się do szerokiej gamy typów i rozmiarów silników!

Dzięki konstrukcji wykonanej z wytrzymałych materiałów (stal + PVC) i czterem kółkom (dwa skrętne, dwa nieruchome) zlewak do oleju jest niezwykle stabilny i trwały. Zlewarką można łatwo manewrować w warsztacie. Średnica kółek wynosi 2 x 5" i 2 x 3".

Temperatura robocza oleju dla urządzenia wynosi 40 - 60°C przy ciśnieniu tłoczenia maksymalnie 0 - 3 bar. Wąż ma długość 1.5 m.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie