Pompy ogrodowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Wydajne pompy ogrodowe zaprojektowano z myślą o szybkim i sprawnym pompowaniu wody czystej oraz brudnej. Pomogą one nie tylko w pracach ogrodowych, takich jak podlewanie ogrodu lub trawnika, opróżnianie basenu, oczek wodnych czy zbiorników na deszczówkę, ale także posłużą do wielu innych zadań. Solidne wykonanie, odporność na czynniki zewnętrzne, w tym wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, czynią pompy niezastąpionym wyposażeniem Twojego domu. Docenią je także profesjonaliści zajmujący się utrzymaniem terenów zielonych. Sprzęt marki hillvert cechuje się dużą funkcjonalnością oraz łatwą obsługą. Asortyment naszego sklepu obejmuje także inne artykuły z logo tej marki m.in. ręczne oraz elektryczne trymery do roślin.

Uniwersalne pompy wodne – wydajność i wygoda!

Oprócz prac ogrodowych oferowane przez nas modele pomp zanurzeniowych świetnie sprawdzą się przy osuszaniu zalanej piwnicy lub garażu. Hermetycznie zabezpieczony silnik o dużej mocy nadaje się do pracy pod wodą oraz zapewnia duży przepływ. Optymalne parametry techniczne (wysokość podnoszenia słupa wody i głębokość pracy) sprawiają, że bez problemu wypompujesz wodę z głębokiej studni czy niżej położonych pomieszczeń. Długi przewód zasilający pozwala swobodnie przenosić urządzenie.

Pompy samozasysające ze zbiornikami o dużej pojemności posłużą do zaopatrzenia w wodę domków jednorodzinnych, letniskowych oraz altan. Efektywny silnik zapewniający duży zasięg hydroforu, dzięki czemu nawodnisz duży obszar. System ochrony przed przegrzaniem czyni go bezpiecznym w użytkowaniu.

Proste w obsłudze pompy ogrodowe

Automatyczne działanie znacząco podnosi komfort pracy, ponieważ pompy nie wymagają stałego nadzoru użytkownika. Urządzenie włączy się automatycznie, gdy poziom wody się podniesie (w przypadku pomp zanurzeniowych) lub ciśnienie opadnie (w przypadku hydroforów). Jest to możliwe – w zależności od modelu – dzięki przełącznikowi pływakowemu lub ciśnieniowemu.

Poszukujesz niezawodnych, trwałych sprzętów do Twojego domu lub firmy świadczącej usługi ogrodnicze? Odwiedź expondo.pl! Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz, oprócz urządzeń od hillvert, także sprzęt innych renomowanych marek m.in namioty ogrodowe od Royal Catering czy maszyny do czyszczenia butów od bredeco. Wszystkie artykuły spełniają najwyższe standardy jakości. Nie zwlekaj i zamów już dziś wyposażenie do Twojego domu lub firmy na expondo.pl z gwarancją natychmiastowej wysyłki pod wskazany adres!