Produkt: EX10040542

|

Model: LIVORNO GRAY

Fotel fryzjerski - 510-650 mm - 150 kg - Szary

1529,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wygoda – ergonomicznie wyprofilowane siedzisko z piankową wyściółką
  • Regulacja wysokości – z pompą hydrauliczną
  • Wytrzymałość – stalowa konstrukcja na antypoślizgowej podstawie
  • Łatwość w pielęgnacji – tapicerka z syntetycznej skóry jest bardzo odporna na zabrudzenia
  • Nowoczesność – design z chromowanymi metalowymi akcentami

OPIS PRODUKTU

Komfort dla Ciebie i Twoich klientów: fotel fryzjerski LIVORNO GRAY

Fotel fryzjerski LIVORNO GRAY marki physa pozwoli Ci upiększyć salon. Swoim szarym kolorem wpasuje się w każde otoczenie. Fotel fryzjerski z podparciem karku zaoferuje Tobie i Twoim klientom maksymalny komfort – czy to w salonie fryzjerskim, tatuażu, czy kosmetycznym.

Fotel kosmetyczny z regulacją wysokości siedziska, zagłówka i oparcia

Twoi klienci będą bardzo wygodnie siedzieć na ergonomicznym fotelu fryzjerskim. Zapewni to wysokiej jakości pianka wyściełająca. Jest miękka i zachowuje swój kształt. Solidna tapicerka ze sztucznej skóry jest z kolei bardzo łatwa do wyczyszczenia, odporna na kurz i wodę.

Fotel fryzjerski ma regulowaną wysokość w zakresie 510-650 mm. Wysuwana z podstawy pompa hydrauliczna pozwala na bezproblemową indywidualną regulację siedziska. Kolejna dźwignia ustawia fotel fryzjerski w komfortowej, półleżącej pozycji. Zagłówek można wysunąć o 160 mm, aby było jeszcze wygodniej!

Stelaż fotela fryzjerskiego wykonano z wytrzymałej stali. Dzięki temu krzesło o nośności 150 kg ma długą żywotność i gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Chromowane metalowe akcenty zapewniają elegancki wygląd. Aby uzyskać optymalną pozycję do pracy, fotel fryzjerski można łatwo obrócić o 360°.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie