Produkt: EX10040575

|

Model: PHY-GT-5

Stół groomerski - 910 x 610 mm - 70 kg - 2 smycze - półka

729,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Mobilność – dzięki składanej konstrukcji i niskiej wadze
  • Bezpieczeństwo – wyposażony w dwie smycze i antypoślizgową powierzchnię
  • Obszerność – wymiary 910 x 610 mm i półka na Twój sprzęt
  • Wytrzymałość – bezpiecznie utrzymuje do 70 kg
  • Stabilność – solidna konstrukcja z antypoślizgowymi nóżkami zapewniającymi bezpieczne oparcie

OPIS PRODUKTU

Składany i lekki stół groomerski do pielęgnacji psów lub kotów

Stół groomerski marki physa idealnie nadaje się do użytku prywatnego lub profesjonalnego – np. w salonach dla psów. Dzięki niskiej wadze i składanej konstrukcji stół trymerski idealnie sprawdza się również w mobilnym użytku na imprezach takich jak wystawy zwierząt. Za sprawą solidnej konstrukcji i antypoślizgowych gumowych nóżek składany stół groomerski jest zawsze bezpieczny i stabilny.

Wytrzymały i przestronny: stolik groomerski marki physa

Przenośny stół groomerski jest szczególnie bezpieczny w użyciu. Gumowana, antypoślizgowa powierzchnia zapewnia czworonożnym przyjaciołom dobrą przyczepność. Dwie smycze z zatrzaskami gwarantują profesjonalną i wydajną pracę, nawet przy niespokojnych zwierzętach. Jednocześnie całkowite wymiary 910 x 610 mm zapewniają dużą powierzchnię oraz ergonomiczną wysokość. Półka oferuje miejsce na sprzęt o wadze do 10 kg.

Konstrukcja stołu groomerskiego zapewnia maksymalną stabilność połączoną z trwałością. Ramę zbudowano z rurek żelaznych o grubości 0.9 mm. Bezpiecznie podtrzymuje ona blat roboczy MDF o grubości 18 mm z antypoślizgową powłoką z tworzywa sztucznego (PVC) o grubości 1.3 mm. Wszystkie materiały zachwycają wysoką wytrzymałością i są łatwe w czyszczeniu. Czarno-biały stół groomerski marki physa gwarantuje higieniczną pracę i profesjonalne wrażenie!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie