(1) Ocena

Produkt: EX10011386

|

Model: RCCS-3.5LSS2

Dozownik do płatków - 7 litrów - stal nierdzewna

759,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Użyteczność – do przechowywania i wydawania sypkich produktów (aż 7 litrów pojemności)
  • Przejrzystosć – przezroczysty cylinder pozwala na podgląd aktualnego stanu wypełnienia dozownika
  • Oszczędność – dyspenser odmierza dokładną ilość płatków, minimalizując straty
  • Trwałość – jedzenie pozostaje długo świeże
  • Design – stojak ze stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Dozownik do płatków - 7 litrów

Praktyczny dozownik do płatków Royal Catering umożliwia przechowywanie i wygodne dozowanie sypkich produktów: zbożowych płatków śniadaniowych, niewielkich herbatników i ciastek, cukierków, orzechów, suszonych owoców, kawy, ryżu itp. Przyda się wszędzie tam, gdzie podawane są śniadania w formie bufetu – w hotelach, restauracjach czy bistrach. Model RCCS-3.5LSS2 posiada estetyczny, nowoczesny design, co sprawia, że odnajdzie się również jako element dekoracyjny. Urządzenie posiada dwa wyloty.

Dyspenser do płatków Royal Catering ‒ charakterystyka

Przezroczyste cylindry o pojemności 7 litrów wykonano z plastiku, który świetnie izoluje produkty spożywcze przed działaniem czynników zewnętrznych. Powierzchnia zbiorników cechuje się odpornością na zarysowania, a płatki czy orzechy są doskonale widoczne. Podnosi to estetykę urządzenia od Royal Catering, ale także ułatwia kontrolę poziomu napełnienia.

Elegancki design to wyróżnik charakteryzujący dozownik do płatków. Nowoczesna linia poszczególnych elementów nadaje mu bardzo atrakcyjny wygląd. Na elitarny wygląd urządzenia wpływa zastosowanie efektownie wyglądającej stali nierdzewnej.

Oszczędność to zasługa pokręteł dozujących. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby minimalizować straty i zapobiec marnowaniu płatków. Wydzielają klientom dokładne porcje.

Solidnie wykonany dozownik do płatków jest bardzo użytezny. Model RCCS-3.5LSS2 zaprojektowano do przechowywania i wydawania sypkich artykułów, które dzięki niemu długo pozostają świeże. Funkcjonalność dyspensera współgra z nowoczesnym designem. Czyni on sprzęt od Royal Catering doskonałym uzupełnieniem eleganckiego wystroju wnętrz.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023