W obniżonej cenie

Produkt: EX10012338

|

Model: RC-JDD03

Dyspenser do napojów - 3 x 10 l - Royal Catering - system chłodzenia

4499,00 zł 5249,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 5249,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Obszerność – duża pojemność 3 x 10 l
  • Widoczność – pojemniki wykonane z przezroczystego poliwęglanu
  • Czystość – dzięki systemowi chłodzenia napoje nie są rozwadniane
  • Higiena – wyjmowana tacka ociekowa pozwala zachować porządek
  • Łatwa obsługa – płynnie pracujące kraniki do precyzyjnego porcjowania

OPIS PRODUKTU

Czysta przyjemność! Zimne napoje dzięki dyspenserowi do napojów o poj. 3 x 10 l

Dyspenser do napojów marki Royal Catering pozwala zaserwować w upalne dni zimne koktajle, soki i trunki alkoholowe. Wysokiej jakości przejrzysty dozownik atrakcyjnie je eksponuje, dzięki czemu przykuwają uwagę klientów. Solidna konstrukcja sprawia, że świetnie nadaje się do użytku w snack barach, kawiarniach, stoiskach na plaży lub festiwalach. Jego łatwość w obsłudze, a także wykonanie z estetycznych i trwałych materiałów sprawiają, że dozownik nadaje się również do użytku domowego.

Dyspenser do soków z funkcjonalnymi kranikami

Dyspenser do napojów ma przezroczyste zbiorniki, w których pomieści się 3 x 10 l. Dzięki niekapiącym kranikom napoje są łatwo nalewane. Ze względu na dużą pojemność dozownik idealnie nadaje się na duże wydarzenia, takie jak np. targi, imprezy uliczne czy festiwale kulinarne.

Dozownik do soków jest zasilany niezawodnym silnikiem o mocy 320 W. Odznacza się on energooszczędnością. Dodatkowe otwory wentylacyjne zapobiegają przegrzewaniu się maszyny, co przekłada się na długą żywotność produktu.

Pojemniki wykonano z przezroczystego poliwęglanu, dzięki czemu wykazują odporność na wahania temperatury. Odznaczają się też dużą wytrzymałością mechaniczną. Z kolei lekkie i solidne pokrywy chronią zawartość przed kurzem. Wyjmowana, łatwa do umycia tacka ociekowa wyłapuje nadmiar płynów i zapewnia czystość w miejscu pracy.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie