Dyspensery do soków

Zainspiruj się blogiem expondo

W sklepie expondo.pl znajdziesz dyspensery do napojów różniące się pojemnością, konstrukcją i przeznaczeniem. Dzięki temu z łatwością wybierzesz urządzenie odpowiadające potrzebom Twojej kawiarni, restauracji, firmy cateringowej czy baru.

Dyspensery pozwalają poszerzyć i urozmaicić ofertę food trucków. Sprawdzą się w furgonetkach z klasycznymi burgerami, kebabami, kiełbaski curry. Będą doskonałym uzupełnieniem miejsc, w których podaje się słodkie przekąski. Sprawdź już dziś dyspensery do napojów na expondo.pl!

Dyspensery od Royal Catering – jakość i funkcjonalność

Wszystkie dyspensery do napojów (zarówno podgrzewacze do czekolady, jak i warniki do wody) znajdujące się w ofercie expondo.pl charakteryzują się dużą niezawodnością oraz funkcjonalnością. Pozwalają na przygotowanie różnych gorących napojów: od czekolady, kawy i herbaty po tzw. zupki instant.

Gastronomiczne dyspensery od Royal Catering zostały stworzone z myślą o łatwym transporcie. Solidna obudowa, stabilna podstawa oraz niewielka waga własna sprawiają, że mogą być one bezpiecznie przenoszone lub przewożone na wózku kelnerskim. Czekoladziarki oraz warniki elektryczne wykonano z materiałów najwyższej jakości, co przekłada się na ich długą żywotność i wysoką niezawodność.

Jeśli chcesz podawać kawę zgodnie ze sztuką baristyczną, pamiętaj, aby przed każdym zaparzeniem uprzednio podgrzać filiżankę. W jakim celu? Dowiesz się z artykułu Dlaczego kawę podaje się w ciepłej filiżance? Warto również pamiętać, że dyspensery nadają się nie tylko do eleganckich kawiarni. Sprawdzą się również podczas przyjęć obsługiwanych przez firmy cateringowe. Coraz częściej stanowią podstawowe wyposażenie barów, bistr, stołówek, a nawet food trucków.

Warniki do wody z klasycznej stali szlachetnej doskonale komponują się z urządzeniami takimi jak maszyny do hamburgerów czy grille rolkowe. Pozwolą urozmaicić i poszerzyć ofertę Twojego punktu gastronomicznego. Dyspensery do napojów od Royal Catering zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie uprościć ich czyszczenie. To doskonałe uzupełnienie każdej profesjonalnej kuchni.

Dyspensery do napojów – wysoka jakość, atrakcyjna cena

Expondo.pl to wielobranżowy sklep internetowy z długą tradycją. Od lat zaopatruje różne branże (od gastronomicznej po spawalniczą) w profesjonalny sprzęt na światowym poziomie. Wszystkie oferowane urządzenia (elektronarzędzia, myjki ultradźwiękowe, piece do wytapiania itd.) łączy długa żywotność, wysoka niezawodność oraz atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Tę dobrą tradycję kontynuują dyspensery do napojów sygnowane logiem Royal Catering.

W naszej ofercie znajdziesz warniki do wody, a także podgrzewacze do czekolady charakteryzujące się komfortową, intuicyjną obsługą. Ich zaletą jest duża wydajność połączona z energooszczędnością. Szybko ogrzewają i utrzymują wysoką temperaturę czekolady, kakao, grzanego wina i innych napojów.

Warniki do wody i czekoladziarki pozwalają w krótkim czasie napełnić wiele filiżanek ciepłym napojem. Są doskonałym rozwiązaniem podczas przyjęć, spotkań, konferencji i innych wydarzeń obsługiwanych przez firmy cateringowe. Sprawdzą się we wszystkich punktach związanych z gastronomią – zarówno tą małą (food trucki), jak i dużą (restauracje).

Odwiedź już dziś sklep internetowy expondo.pl. Zaskoczy Cię jego różnorodna oferta skierowana nie tylko do branży gastronomicznej, ale i przemysłowej (spawarki), produkcyjnej (wciągarki), handlowej (wagi) oraz wielu innych. Daj się przekonać profesjonalną obsługą i błyskawiczną wysyłką.