Produkt: EX10011971

|

Model: RC-SDHD2

Ekspozytor na hot dogi i sosy - 2 hot dogi - 2 butelki - stal nierdzewna

75,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wytrzymałość – konstrukcja ze stali nierdzewnej
  • Pojemność – na 2 hot dogi i 2 dyspensery z sosami
  • Dopasowanie – idealne do butelek o średnicy 58 mm

OPIS PRODUKTU

Ekspozytor na hot dogi i sosy Royal Catering

Ekspozytor na hot dogi i sosy Royal Catering to praktyczny, a zarazem elegancki stojak na zamówione jedzenie oraz butelki z ketchupem, majonezem, dresingiem i nie tylko. Model RC-SDHD2 stanowi idealny element wyposażenia barów szybkiej obsługi i sałatkowych, budek z jedzeniem oraz food trucków.

Stojak na hot dogi i sosy RC-SDHD2 – opis

Wykonanie ze stali nierdzewnej gwarantuje doskonałą wytrzymałość ekspozytora na sosy. Materiał nie tylko wyróżnia się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, korozję oraz zabrudzenia, ale jest też niezwykle atrakcyjny. Gładka powierzchnia z połyskiem sprawdzi się w niejednym lokalu gastronomicznym.

2 miejsca na hot dogi i 2 otwory na butelki z sosami pozwolą serwować kilka porcji jedzenia oraz różne dodatki w tym samym czasie. Model RC-SDHD2 przystosowano do dyspenserów o maksymalnej średnicy 58 mm.

Wybierz ekspozytor na hot dogi i sosy marki Royal Catering i zapewnij swoim klientom wygodny dostęp do bułek oraz ketchupu, majonezu itp. Wysoka jakość wykonania oraz elegancki design z pewnością przykują uwagę niejednego. Złóż zamówienie na model RC-SDHD2 już dziś!

DANE TECHNICZNE