(1) Ocena

Produkt: EX10012346

|

Model: RC-SSIP170

Garnek indukcyjny - 170 l - Royal Catering - 600 mm

1629,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – nadaje się do kuchenek indukcyjnych, ceramicznych, gazowych, elektrycznych i halogenowych
  • Wysokiej jakości stal nierdzewna – długa trwałość i wyjątkowa higiena
  • Duża objętość – pojemność 170 l
  • Efektywność kosztowa i czasowa – dzięki równomiernemu rozprowadzaniu ciepła po 3-warstwowym dnie
  • Przenośny – ergonomicznie ukształtowane uchwyty po bokach umożliwiają łatwy transport

OPIS PRODUKTU

Solidny garnek indukcyjny o pojemności 170 l

Garnek indukcyjny marki Royal Catering o pojemności 170 l i izolacji termicznej to wysokiej jakości sprzęt kuchenny. Garnek ze stali nierdzewnej daje możliwość łatwego przygotowywania posiłków w dużych ilościach, zarówno w wielkich kuchniach, jak i w zastosowaniach mobilnych na imprezach plenerowych. Niezależnie czy do użytku profesjonalnego w restauracjach, barach, stołówkach, czy też dla amatora gotowania w domu, w Royal Catering znajdziesz doskonałe garnki do swoich potrzeb.

Wydajne gotowanie na wszystkich możliwych płytach grzewczych dzięki garnkowi na indukcję od Royal Catering

Garnek ze stali nierdzewnej optymalnie pochłania ciepło dzięki trójwarstwowemu dnu. Dwie zewnętrzne warstwy ze stali nierdzewnej otaczają warstwę aluminium pośrodku, co zapewnia wydajne rozprowadzanie ciepła w garnku i dłużej utrzymuje ciepło potraw bez zużywania dodatkowej energii. Czas gotowania skraca się nawet o 20%, a zużycie energii zmniejsza się nawet o 30%, co jest szczególnie korzystne przy częstym i długotrwałym użytkowaniu. Odpowiednia pokrywka utrzymuje ciepło i świeżość potraw. Garnek nadaje się do kuchenek elektrycznych i gazowych oraz płyt ceramicznych, halogenowych i indukcyjnych.

Okrągły brzeg do nalewania gwarantuje łatwe nalewanie bez rozprysków i kapania. Garnek oraz pokrywka mają ergonomicznie ukształtowane uchwyty, dzięki którym można łatwo przenosić całość. Do transportu gorących dań używaj ręczników kuchennych lub rękawic, aby chronić ręce przed poparzeniem.

Higieniczna i łatwa w pielęgnacji stal nierdzewna – garnek na płytę indukcyjną

Garnek i pokrywkę wykonano ze szczególnie wytrzymałej stali nierdzewnej, która została zaprojektowana specjalnie do profesjonalnego użytku. Imponuje nie tylko doskonałym wykonaniem i długą trwałością, ale również zwraca uwagę eleganckim designem. Materiał nie pochłania zapachów i jest szczególnie higieniczny, co oznacza, że gotowanie jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Sprzęt można łatwo umyć. Czyszczenie szybko przebiega, nawet gdy jest bardzo brudny. Natychmiastowa gotowość do użycia przyborów kuchennych to wielka zaleta, szczególnie w profesjonalnych kuchniach.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

16.02.2022

Produit conforme, bon rapport qualité/prix, livraison gratuite et rapide.