Produkt: EX10012921

|

Model: RCMT-351W

Kotleciarka elektryczna - 200 W - 98 obr./min - Royal Catering

1849,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – pracuj szybko dzięki 98 obr./min i mocnemu silnikowi o mocy 200 W
  • Pojemność – otwór wsadowy nadaje się do kawałków mięsa o grubości 12,5 cm i 3 cm
  • Trwałość – ostrza i obudowa wykonane ze stali nierdzewnej
  • Stabilność – gumowe nóżki zapewniają bezpieczną podstawę i mniejsze wibracje
  • Poręczność – duża półka i wystarczająco dużo miejsca na wyjęcie gotowych kawałków mięsa

OPIS PRODUKTU

Szybko i skutecznie przetwarzaj mięso za pomocą kotleciarki elektrycznej do mięsa

Chcesz produkować duże ilości delikatnego mięsa w bardzo krótkim czasie? Kotleciarka elektryczna jest dla Ciebie! Bez względu na to, jakiego rodzaju mięso oferujesz w swojej stołówce lub sklepie mięsnym, mięso jest nie tylko delikatniejsze, ale również lepiej wchłania marynaty i przyprawy. Dzięki urządzeniu w żadnej kuchni nie zabraknie klasyki: sznycla.

Elektryczna maszynka do rozbijania mięsa przekonuje łatwą obsługą

Kotleciarka ma całkowitą moc 200 W i prędkość obrotową 98 obr./min, dzięki czemu możesz szybko przetwarzać mięso. Nierozbite kawałki mięsa łatwo włożysz do obszernego otworu, przy czym mięso nie powinno być szersze niż 12,5 cm i grubsze niż 3 cm. Miski na mięso z łatwością ustawisz na półce o wymiarach 19 x 16 cm pod ubijakiem.

Ostrza i obudowę kotleciarki elektrycznej wykonano ze stali nierdzewnej. Materiał jest szczególnie wytrzymały, a dzięki swoim właściwościom higienicznym idealnie nadaje się do przetwarzania żywności. Gładkie powierzchnie obudowy maszynki do rozbijania mięsa są równie łatwe w czyszczeniu, jak wyjmowane ostrza.

Pracuj bezpiecznie z kotleciarką elektryczną do mięsa. Włącznik/wyłącznik jest chroniony przed wodą za pomocą osłony, dzięki czemu możesz go łatwo obsługiwać mokrymi rękami. Etykiety ostrzegawcze informują o ewentualnych zagrożeniach podczas pracy. Antypoślizgowe gumowe nóżki zapewniają zawsze bezpieczne oparcie.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie