Liczba opinii: (15)

Kuchenka indukcyjna - Ø26 cm - 1800 W - dwupalnikowa

1049,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10011748

|

Model : RCIC-1800P6

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. wtorek, 18 czerwca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
1049,00 zł
3+
10%
944,10 zł
5+
15%
891,65 zł
10+
20%
839,20 zł
Kluczowe informacje
  • Uniwersalność – pozwala przyrządzić wszystko od sosów po steki
  • Dwa palniki – możliwość zastosowania dwóch patelń lub garnków tym samym czasie
  • Wiele trybów gotowania – możliwość regulacji temperatury (60-240°C), czasu (0-180 min) i mocy grzania (500-1800 W)
  • Odporność na rdzę – wykonanie ze stali nierdzewnej
  • Bezpieczeństwo – ochrona przed przegrzaniem
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.7

Na podstawie 15 opinii

Sortuj według :

7 miesięcy temu Opublikowano na Expondo France

blacha do pieczenia

świetny produkt, nie ma na co narzekać z biegiem czasu

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym roku Opublikowano na Amazon Germany

Cenna wskazówka wśród zwykłych dostawców

Na początek muszę przyznać, że przeprowadziłam wiele badań, porównałam wiele marek i ostatecznie zdecydowałam się pomiędzy produktami Royal Catering i Hendi. Obydwa są świetne, ale muszę przyznać, że po kilku testach stało się jasne, że praktycznie nikt poza domowymi piwowarami i kucharzami wok nie potrzebuje niepotrzebnej mocy Hendi.Z drugiej strony RC jest dostępny w niezwykle kompaktowej i dobrze przemyślanej obudowie forma, która pasuje nawet do najmniejszych Meble kuchenne pasują, nie będąc nieporęcznymi.Dużymi zaletami, które wcześniej były niedoceniane, są: 1. Absolutnie przyjemna i cicha praca tonu/głośnika wysokotonowego, co jest rzadkością wśród kuchenek indukcyjnych.2. Szybka i skuteczna wentylacja. Nie jest to prosty timer po wyłączeniu urządzenia, ale raczej mierzy rzeczywistą temperaturę w urządzeniu i dlatego w 99% przypadków wyłącza wentylator niemal natychmiast (który jest generalnie cichszy niż u konkurencji).3. Temperatury są utrzymywane dokładnie (z wyjątkiem 100°C, gdzie urządzenie zwykle osiąga 105-110°C i chociaż nie przełącza się ciągle, może przypalić niektóre potrawy). Urządzenie w zasadzie przełącza się znacznie rzadziej niż Hendi i ostrożniej podchodzi do temperatur.4. Smażenie nie ma żadnych wad – jeśli użyjesz dobrej patelni, temperaturę smażenia dla typowych domowych ilości osiągniesz równie szybko, jak w przypadku mocniejszych modeli. Nie dajcie się zwieść mocy 1800W – zastosowano tu znacznie lepsze cewki niż w tanich modelach, gdzie prawie nic nie przedostaje się. Mogę potwierdzić rozmiar szpuli 22 cm.5. Nie słychać żadnego pisku cewki (występuje w dużej części modeli).6. Posiada przemyślane prześwity na wentylatory na dole, które zasilają wentylatory nawet jeśli nie wszystkie zewnętrzne nóżki są na swoim miejscu.Urządzenie dostałem trochę taniej bezpośrednio od tego samego importera, ale tutaj też chciałem się nim pochwalić, ponieważ jest bardzo niedoceniany ze względu na jakość, którą otrzymujesz.

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym roku Opublikowano na Expondo Germany

Wskazówka poufna

Przede wszystkim muszę powiedzieć, że przeprowadziłem wiele badań i porównałem wiele marek. Wpadłem pomiędzy produktami Royal Catering i Hendi. Obydwa są świetne, ale muszę powiedzieć, że po kilku testach stało się jasne, że właściwie nikt poza domowymi piwowarami i kucharzami wok nie potrzebuje nadmiaru mocy Hendi. Natomiast RC ma wyjątkowo kompaktowy i przemyślany kształt, który pasuje nawet do najmniejszych mebli kuchennych, nie będąc nieporęcznym. Dużymi zaletami, które wcześniej były niedoceniane, są: 1. Absolutnie przyjemna i cicha praca tonu/głośnika wysokotonowego, co jest rzadkością wśród kuchenek indukcyjnych. 2. Szybka i skuteczna wentylacja. Nie jest to prosty timer po wyłączeniu urządzenia, ale raczej mierzy rzeczywistą temperaturę w urządzeniu i dzięki temu w 99% przypadków niemal natychmiast wyłącza wentylator (który generalnie jest cichszy niż u konkurencji). 3. Temperatury są utrzymywane dokładnie (z wyjątkiem 100°C, gdzie urządzenie zwykle osiąga 105-110°C i choć nie przełącza się ciągle, może przypalić niektóre potrawy). Urządzenie w zasadzie przełącza się znacznie rzadziej niż Hendi i ostrożniej podchodzi do temperatur. 4. Smażenie nie ma żadnych wad – przy dobrej patelni można osiągnąć temperaturę smażenia typową dla gospodarstw domowych równie szybko, jak w przypadku mocniejszych modeli. Nie dajcie się zwieść mocy 1800W – zastosowano tu znacznie lepsze cewki niż w tanich modelach, gdzie prawie nic nie przedostaje się. Potwierdzam rozmiar szpuli 22 cm. 5. Brak pisku cewki (występuje w dużej liczbie modeli). 6. Posiada przemyślany rozstaw wentylatorów na dole, który zasila wentylatory nawet wtedy, gdy nie wszystkie zewnętrzne nóżki są na swoim miejscu.

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Opublikowano na Amazon Germany

Kompaktowy z precyzyjnym utrzymaniem temperatury

Stabilna metalowa rama, powierzchnia odporna na zarysowania i znacznie bardziej kompaktowa niż wszystkie inne modele. Sprawdziłem za pomocą kamery termowizyjnej ustawione temperatury w garnku, odchylenie temperatury wynosi zaledwie 1°C. Ustawienie 60°C jest idealne. Urządzenie dostarcza bezpośrednich informacji o tym, czy garnek lub patelnia jest kompatybilna. Poziom hałasu jest akceptowalny, niezależnie od tego, dlaczego wentylator w każdym urządzeniu pracuje zawsze na pełnych obrotach, zamiast dynamicznie regulować go w zależności od potrzeb. Produkt jest naprawdę świetny!

Wyświetl oryginalną opinię

7 miesięcy temu Opublikowano na Expondo France

Dobry produkt

Swoją opinię wystawiam po 1 miesiącu użytkowania. Jestem zadowolony z tej podwójnej płyty indukcyjnej, której używam w sali śniadaniowej do utrzymywania odpowiedniej temperatury jajecznicy i bekonu. Jego rozmiar jest dość mały (w porównaniu do innych), co jest zaletą. Nie generuje zbyt dużego hałasu i jest bardzo łatwy w użyciu.

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym roku Opublikowano na Amazon France

Super tablica

Nie wierzyłem w jego zalety w porównaniu z gazem....no tak!! Dokładnie utrzymuje wyświetlaną wartość T°.

Wyświetl oryginalną opinię

7 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Germany

Nie ma na co narzekać

Wysokiej jakości płyta grzewcza, która jest bardzo wytrzymała dzięki obudowie ze stali nierdzewnej. Nie chwiejna zastawa kempingowa, ale pełnoprawny dodatkowy talerz. Mogę. Aha, nie ma co mówić o długotrwałym stosowaniu, ale na początek TOP.

Wyświetl oryginalną opinię

3 miesiące temu Opublikowano na Expondo Germany

Solidny kawałek

Urządzenie odpowiada dokładnie opisowi. Został dostarczony szybko i dobrze zapakowany. Wszystko od razu działa dobrze. Urządzenie jest obecnie używane codziennie. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni.

Wyświetl oryginalną opinię

11 miesięcy temu Opublikowano na Expondo France

Recenzja płyty indukcyjnej Royal Catering RCIC-1800P6

Płyta indukcyjna jest estetyczna i solidna. Czyści się łatwo. Dla bezpieczeństwa mogą występować wskaźniki ciepła resztkowego. Zgodnie z instrukcją proszę Royal Catering o jej uzupełnienie. Rzeczywiście, jak przygotować jedzenie w trybie Power (moc w watach) lub trybie Temp (temperatura w °C)? Te dwie metody gotowania są niezależne. Aby podgrzać mleko, ustawiłbym je na 80°C. Maksymalna moc tylnej płyty wynosi 1700 W, co, jak sądzę, odpowiada temperaturze szybkiego nagrzewania wynoszącej 240°C. Polecam zakup tej płyty.

Wyświetl oryginalną opinię

10 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Germany

Brak opinii.

Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty