Kuchenki indukcyjne

Zainspiruj się blogiem expondo

Kuchenki indukcyjne marki Royal Catering to przenośny sprzęt kuchenny zaprojektowany z myślą o szybkim przyrządzaniu rozmaitych potraw wszędzie tam, gdzie korzystanie z tradycyjnego wyposażenia nie jest możliwe. Mobilne płyty indukcyjne sprawdzą się np. na kempingach, w domkach letniskowych, akademikach oraz podczas pokazów kulinarnych. Dzięki nim przyrządzisz sosy, zupy, steki, dania jednogarnkowe i wiele innych. Sklep expondo.pl oferuje modele dopasowane do garnków o różnej średnicy.

Jeśli lubisz gotować poza domem, to doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będą woki i kociołki żeliwne. Pozwolą przygotować wyśmienite dania na ognisku w czasie biwaku. Innymi produktami, które zdadzą egzamin podczas wakacyjnych podróży, są lodówki turystyczne – o niewielkiej pojemności, idealne do transportowania samochodem. Na naszej stronie internetowej znajdziesz urządzenia dopasowane do każdej kuchni, zarówno profesjonalnej, jak i kempingowej.

Kuchenki indukcyjne – funkcjonalność i bezpieczeństwo

Podobnie jak wielka rodzina produktów Royal Catering także kuchenki indukcyjne charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą. Zostały wyposażone w czytelne panele sterownicze z dotykowymi przyciskami. Zależnie od modelu posiadają również wyświetlacze LED lub LCD. Elastyczne stosowanie płyt indukcyjnych to zasługa wyboru mocy i temperatury, które ustawisz zależnie od potrzeb dla danej potrawy. Funkcja timer pozwala ustawić optymalny czas gotowania aż do 180 minut.

Bezpieczeństwo eksploatacji naszych urządzeń wynika ze sprawdzonych rozwiązań. Każda kuchenka indukcyjna marki Royal Catering ma opcję ochrony przed przegrzaniem polegającą na wyłączeniu sprzętu, kiedy umieszczone na nim naczynie osiągnie za wysoką wartość temperatury. Część wariantów wyposażono w blokadę przycisków – zabezpieczenie przed dziećmi. Antypoślizgowe nóżki zapobiegają przesuwaniu się płyty po podłożu.

Płyty indukcyjne – wybierz idealną dla siebie

Sklep expondo.pl oferuje gamę produktów, spośród których wybierzesz model najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb. Dostępne są kuchenki indukcyjne nadające się do patelni i garnków o średnicy np. 26 i 28 cm, a także zaopatrzone w pojemny wok. Kompaktowy design doskonale sprawdza się w warunkach turystycznych, kiedy potrzebujesz sprzętu przenośnego, łatwego w transporcie.

Główną zaletą urządzeń kuchennych używanych zarówno w domu, jak i firmach gastronomicznych jest ich proste czyszczenie. Z tego powodu najczęściej wykorzystywany materiał do artykułów dla branży HoReCa stanowi stal nierdzewna. Tak samo jak w przypadku płyt indukcyjnych marki Royal Catering. Z gładkich powierzchni szybko usuniesz ślady tłuszczu, sosu, zupy itp.