W obniżonej cenie

Produkt: EX10010446

|

Model: RCGK-458C

Lodówka na napoje - 458 l

2129,00 zł 2349,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2349,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • 2 wentylatory, termowentylacja
  • Cyfrowy termostat ‒ duża precyzja
  • Optymalna temperatura: 2 – 10°C
  • Sprężarka Zanussi 295 W
  • Podwójna warstwa szkła hartowanego

OPIS PRODUKTU

Lodówka na napoje RCGK-458C Royal Catering

Lodówka na napoje Royal Catering jest idealnym sprzętem do przechowywania napojów w chłodnej temperaturze i jednoczesnego ich eksponowania (dzięki światłu LED). Model RCGK-458C sprawdzi się szczególnie dobrze w gorące dni, kiedy Twoi klienci będą mogli zobaczyć atrakcyjnie pokazaną ofertę soków, wody mineralnej, piwa itd. Możliwość eksploatacji w wielu miejscach to zaleta chłodziarki na napoje. Urządzenie Royal Catering zda egzamin w restauracjach, kawiarniach, barach z szybkim jedzeniem, lokalach z przekąskami, bistrach, sklepach, kioskach oraz na stoiskach gastronomicznych podczas imprez plenerowych.

Lodówka gastronomiczna – charakterystyka

Duża pojemność wynosząca 458 l sprawia, że w modelu RCGK-458C przechowasz dużą ilość napojów, nawet 348 standardowej wielkości puszek (0,5 i 0,33 l), co daje pewność pełnego zaopatrzenia np. podczas śniadania w hotelowej restauracji lub lunchu.

Dziesięć pojemnych półek (38,8 x 35 cm) pozwala wygodnie, oddzielnie ułożyć w środku np. butelki i puszki. Lodówka na napoje umożliwia przechowywanie produktów o łącznej wadze do 30 kg na każdej półce.

Regulacja temperatury wynosi od 2 do 10°C ‒ optymalna wartość dla większości lodówek. Tak szeroki zakres (wyjątkowy na rynku) umożliwia dokładne dopasowanie do produktów, np. piwa, cydru, wina i napojów gazowanych. 10°C to najlepsza temperatura dla wina białego, szampana oraz wina musującego. Wydajna sprężarka Zanussi o mocy 295 W (czynnik chłodniczy R600A) sprawia, że urządzenie RCGK-458C szybko osiąga wybraną wartość. Podświetlenie LED gwarantuje atrakcyjną ekspozycję napojów.

Podwójne drzwi (na zawiasach) z zamkiem łatwo się otwiera i zamyka za pomocą wygodnych rączek. Zamykanie jest automatyczne i delikatnie. Zabezpieczenie chroni przed niepowołanym dostaniem się do chłodziarki (2 klucze w zestawie, w tym 1 zapasowy). Podwójna warstwa grubego, wytrzymałego szkła stanowi kolejną zaletę lodówki gastronomicznej Royal Catering. Przestrzeń między szybami jest wypełniona powietrzem, co zapewnia izolację termiczną oraz chroni przed wymianą chłodu w środku z ciepłem na zewnątrz.

Cyfrowy termostat automatycznie utrzymuje temperaturę i pokazuje ją na wyświetlaczu. Jest to bardzo precyzyjny element regulujący pracę sprężarki oraz całego sprzętu. Automatyczne rozmrażanie stanowi kolejną zaletę modelu RCGK-458C. Skroplona woda ścieka do specjalnej tacy umieszczonej na kompresorze i parowniku. Chłodziarkę Royal Catering wyposażono w 2 wentylatory ‒ rozprowadzają w komorze powietrze schłodzone przez czynnik chłodzący (termowentylacja).

Wysokiej jakości materiały, z których zbudowano model RCGK-458C, łączą estetyczny wygląd i łatwe czyszczenie. Wewnętrzna komora z wytłaczanego aluminium utrzymuje chłodną temperaturę. Obudowę wykonano z czarnej stali malowanej proszkowo – tworzywa o dużej twardości oraz wytrzymałości. Na utrzymanie czystości dodatkowo wpływa konstrukcja, a także gładka powierzchnia. Nóżki antypoślizgowe pomagają osiągnąć chłodziarce do napojów stabilność. Są regulowane do wysokości 7 mm dzięki kluczowi montażowemu.

Wypróbuj model RCGK-458C marki Royal Catering! Nasza lodówka na napoje doskonale sprawdzi się w przechowywaniu soków, wody, piwa itp. Utrzymywanie niskiej temperatury to nie jedyna funkcja chłodziarki – idealnie eksponuje ona zawartość dzięki światłu LED. Prezentowany produkt to najlepsze rozwiązanie dla gastronomii na upalne dni.

Dodatkowe informacje:

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie