Produkt: EX10012094

|

Model: RC-CMM282

Maszyna do churros - 5 l - Royal Catering - 2500 W

5229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Prosta obsługa – łatwe tworzenie churros
  • Elastyczność – nadaje się do barów z przekąskami, food trucków lub mobilnych stoisk
  • Wysoka jakość – dzięki stali nierdzewnej spełnia najwyższe standardy gastronomiczne
  • Ergonomia – wygodny uchwyt ułatwiający obsługę
  • Praktyczność – pionowa konstrukcja oszczędza miejsce na powierzchni roboczej

OPIS PRODUKTU

Maszyna do churros - 5 l - 2500 W

Maszyna do churros marki Royal Catering umożliwia wydajne wyciskanie ciasta na hiszpańskie pączki, a następnie ich smażenie w głębokim oleju o temperaturze 60 - 200°C. Model RC-CMM282 jest niezastąpiony w food truckach, lokalach bistro, na festynach itp. 

Szpryca do churros Royal Catering – opis

Łatwa ręczna obsługa to zasługa dźwigni wyposażonej w ergonomiczny uchwyt. Służy ona do dozowania ciasta z dużego zbiornika o pojemności 5 l i wysokości 320 mm. W zestawie znajduje się 5 lejków do różnych kształtów ciasta. 

Wydajne smażenie zapewnia moc wynosząca 2500 W. Zbiornik na olej ma pojemność 6 l. Pokrywa chroni zawartość przed zabrudzeniami. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, urządzenie wyposażono w dodatkowy przycisk resetowania. 

Sprzęt wykonano ze stali nierdzewnej – solidnej i łatwej w czyszczeniu, idealnej do kontaktu z żywnością. Oszczędność miejsca na blacie roboczym wynika z pionowej konstrukcji maszyny do churros. Pokrywa chroni zawartość przed zabrudzeniami. Regulowane nóżki (10 mm) gwarantują stabilne ustawienie, a półka dodatkową powierzchnię. 

Maszyna do churros marki Royal Catering pozwala przygotować słodki hiszpański deser, który zachwyci Twoich klientów podczas festynów, jarmarków świątecznych i innych imprez plenerowych! Już dziś zamów model RC-CMM282 pod wskazany adres. 

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie