W obniżonej cenie
Liczba opinii: (17)

Maszyna do popcornu - 1350 ml - 8 oz

1049,00 zł 1149,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10010840

|

Model : RCPR-1325

Gwarancja najniższej ceny
Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 1149,00 zł

Gotowy do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni roboczych
Kluczowe informacje
  • Duża wydajność – cykl smażenia tylko 180 s
  • Do profesjonalnej eksploatacji – konstrukcja z galwanizowanego aluminium i szkła hartowanego
  • Zachowanie świeżości popcornu – funkcja podtrzymywania temperatury
  • Bezpieczeństwo obsługi – komora ze szkła hartowanego o dużej odporności mechanicznej
  • Wygodne wysypywanie gotowej przekąski – uchylna szuflada
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.6

Na podstawie 17 opinii

Sortuj według :

w zeszłym miesiącu Opublikowano na Expondo Germany

1Maszyna do popcornu

O maszynie do popcornu muszę powiedzieć: jestem mile zaskoczona, a właściwie muszę przyznać, że popcorn robi tak dobry, jak się spodziewałam! Jednakże jest tu kilka rzeczy do rozważenia, a także pewne okoliczności, które muszę skrytykować: 1. Instrukcja obsługi zawarta w dostawie: W dostarczonym opakowaniu znajduje się instrukcja obsługi, ale nie jest to prawdziwa instrukcja obsługi, ale raczej kartę charakterystyki. Wskazuje, że należy zeskanować kod QR, aby przeczytać szczegółowe instrukcje użytkowania i bezpieczeństwa, ale jeśli ktoś nie ma Internetu, pozostaje, że tak powiem, bez instrukcji. Ale zdecydowanie musisz je przeczytać przed użyciem urządzenia! W zestawie znajduje się również ulotka, która zaleca zdjęcie taśmy transportowej z ramienia mieszającego przed użyciem - jednak o wiele ważniejsze jest zaznaczenie, że maszynę należy uruchomić na 30 minut bez napełniania po raz pierwszy, aby początkowe opary z powłoki teflonowej może wydostać się przy pierwszym użyciu! Dobrze wietrz! Tylko wtedy urządzenie będzie można wykorzystać do przygotowania popcornu! 2. Przygotowanie popcornu: Przygotowanie według instrukcji jest prawie idealne, należy jednak zwrócić uwagę na następujące kwestie: W instrukcji jest napisane: „Przycisk HEAT należy ustawić w pozycji ON, następnie można dolać oleju i odczekać około 5 -6 minut, aż się nagrzeje.” Polecam poczekać, aż olej zacznie parować i prawie dymić, co u mnie miało miejsce już po 4 minutach. „Następnie przełącz przycisk WŁĄCZ do pozycji ON i dodaj ziarna kukurydzy (w razie potrzeby także trochę cukru) i zamknij pokrywkę.” Tak, można, ja odczekałam 2-3 sekundy po dodaniu ziaren i dodałam cukier, podzielony na 2 porcje na lewą i prawą stronę garnka! Oznacza to, że cały stos nie leży w jednym miejscu, a mieszadło może lepiej rozprowadzić cukier. „Naczynie należy opróżnić, a ogrzewanie wyłączyć, gdy częstotliwość (ok. 2-3 sekundy) pękania ziaren maleje.” Oznacza to, że jeśli będziesz czekać tak długo, aż ziarna nadal będą pękać co 2-3 sekundy, to będzie już za późno. To właśnie mi się przydarzyło. W rezultacie cukier spalił się w garnku za pierwszym razem. Kiedy więc burza ucichnie (zauważalny koniec pękania, to za mało), natychmiast wyłącz ogrzewanie (pozwól, aby obrót nadal kręcił), odczekaj chwilę, a następnie opróżnij garnek. U mnie powstał idealny popcorn, który nic się nie przypalił. Odnośnie spalonego garnka muszę przyznać, że obsługa klienta była bardzo uprzejma i wyrozumiała, dlatego zaraz po złożeniu reklamacji otrzymałem nowy garnek wewnętrzny (wymiana tylko po znajomości elektryki!). Jeśli wziąć to pod uwagę, maszyna działa idealnie i możesz spodziewać się bardzo smacznego popcornu. I jeszcze jedno: naprawdę polecam olej popcornowy – u mnie był to olej rzepakowy i winogronowy z naturalnymi aromatami maślanymi… po prostu pyszny! Powodzenia, jeśli wybierzesz tę maszynę!

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym miesiącu Opublikowano na Expondo Germany

1Maszyna do popcornu

O maszynie do popcornu muszę powiedzieć: jestem mile zaskoczona, a właściwie muszę przyznać, że popcorn robi tak dobry, jak się spodziewałam! Jednakże jest tu kilka rzeczy do rozważenia, a także pewne okoliczności, które muszę skrytykować: 1. Instrukcja obsługi zawarta w dostawie: W dostarczonym opakowaniu znajduje się instrukcja obsługi, ale nie jest to prawdziwa instrukcja obsługi, ale raczej kartę charakterystyki. Wskazuje, że należy zeskanować kod QR, aby przeczytać szczegółowe instrukcje użytkowania i bezpieczeństwa, ale jeśli ktoś nie ma Internetu, pozostaje, że tak powiem, bez instrukcji. Ale zdecydowanie musisz je przeczytać przed użyciem urządzenia! W zestawie znajduje się również ulotka, która zaleca zdjęcie taśmy transportowej z ramienia mieszającego przed użyciem - jednak o wiele ważniejsze jest zaznaczenie, że maszynę należy uruchomić na 30 minut bez napełniania po raz pierwszy, aby początkowe opary z powłoki teflonowej może wydostać się przy pierwszym użyciu! Dobrze wietrz! Tylko wtedy urządzenie będzie można wykorzystać do przygotowania popcornu! 2. Przygotowanie popcornu: Przygotowanie według instrukcji jest prawie idealne, należy jednak zwrócić uwagę na następujące kwestie: W instrukcji jest napisane: „Przycisk HEAT należy ustawić w pozycji ON, następnie można dolać oleju i odczekać ok. 2 godziny. 5-6 minut, aż się podgrzeje.” Polecam poczekać, aż olej zacznie parować i prawie dymić, co u mnie miało miejsce już po 4 minutach. „Następnie przełącz przycisk WŁĄCZ do pozycji ON i dodaj ziarna kukurydzy (w razie potrzeby także trochę cukru) i zamknij pokrywkę.” Tak, można, ja odczekałam 2-3 sekundy po dodaniu ziaren i dodałam cukier, podzielony na 2 porcje na lewą i prawą stronę garnka! Oznacza to, że cały stos nie leży w jednym miejscu, a mieszadło może lepiej rozprowadzić cukier. „Naczynie należy opróżnić, a ogrzewanie wyłączyć, gdy częstotliwość (ok. 2-3 sekundy) pękania ziaren maleje.” Oznacza to, że jeśli będziesz czekać tak długo, aż ziarna nadal będą pękać co 2-3 sekundy, to będzie już za późno. To właśnie mi się przydarzyło. W rezultacie cukier spalił się w garnku za pierwszym razem. Kiedy więc burza ucichnie (zauważalny koniec pękania, to za mało), natychmiast wyłącz ogrzewanie (pozwól, aby obrót nadal kręcił), odczekaj chwilę, a następnie opróżnij garnek. U mnie powstał idealny popcorn, który nic się nie przypalił. Odnośnie spalonego garnka muszę przyznać, że obsługa klienta była bardzo uprzejma i wyrozumiała, dlatego zaraz po złożeniu reklamacji otrzymałem nowy garnek wewnętrzny (wymiana tylko po znajomości elektryki!). Jeśli wziąć to pod uwagę, maszyna działa idealnie i możesz spodziewać się bardzo smacznego popcornu. I jeszcze jedno: naprawdę polecam olej popcornowy – u mnie był to olej rzepakowy i winogronowy z naturalnymi aromatami maślanymi… po prostu pyszny! Powodzenia, jeśli wybierzesz tę maszynę!

Wyświetl oryginalną opinię

5 lat temu Opublikowano na Amazon Germany

Popcorn jak w kinie

Wow, stosunek ceny do wydajności jest tutaj. Solidna maszyna, która naprawdę wyczaruje popcorn w mgnieniu oka. Funkcja utrzymywania ciepła. Łatwa, intuicyjna obsługa. Nic się nie przykleja, ponieważ garnek jest pokryty powłoką. Łatwe do czyszczenia. Popcorn smakuje jak w kinie. Maszyna jest jednak ciężka, dlatego powinna mieć stałe miejsce.

Wyświetl oryginalną opinię

10 miesięcy temu Opublikowano na Expondo United Kingdom

Ta maszyna do popcornu była głównym bohaterem naszych Letnich Targów Szkolnych!!

Razem ze Szkolnym PTA zdecydowaliśmy się zainwestować w dobrej wielkości maszynę do popcornu, aby zbierać pieniądze dla naszej szkoły podczas naszych Letnich Targów i innych wydarzeń w ciągu roku, i był to WSPANIAŁY POMYSŁ! Najbardziej popularne było stoisko z Pop Cornem, nie zatrzymywaliśmy maszyny na prawie 3 godziny, ponieważ mamy stałych klientów proszących o nasz popcorn, wydajność maszyny była dobra dla naszego użytku, ponieważ nigdy nie tworzyła się kolejka, była łatwa do wykorzystania i w 2 mamy udało nam się zaserwować ponad 400 wiader popcornu.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Expondo Germany

Szczyt

Świetna rekomendacja! Świetny projekt. Łatwy w czyszczeniu i lepszy popcorn niż w kinie.

Wyświetl oryginalną opinię

4 lata temu Opublikowano na Amazon United Kingdom

Świetny produkt, łatwy w użyciu

Idealny do zamierzonego zadania, robi masę pysznego popcornu

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Opublikowano na Expondo Germany

Dobra maszyna do popcornu

Po 14 dniach nieregularnego działania teraz nasza recenzja. Maszyna robi bardzo cenne wrażenie. Wszystkie powierzchnie boczne wykonane są ze szkła. Starannie skręcone z metalowymi elementami kątowymi. Pokrywa jest również wykonana z metalu. W sumie nie ma nic negatywnego w pierwszym wrażeniu. Doniczka jest pokryta od wewnątrz powłoką i, jak wszystko we wnętrzu, jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Już nie musisz długo czekać na pyszny kinowy popcorn. Dostarczona instrukcja obsługi jest zrozumiała i wszystko, co opisano, można łatwo wdrożyć. Mój wniosek: gorąco polecam!

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Opublikowano na Expondo Germany

Super maszyna do popcornu

Dzięki temu urządzeniu w 3 minuty zrobisz popcorn jak w kinie. 150g wystarczy na 2 osoby, daliśmy tylko więcej cukru, bo było za mało słodkie. Pierwsza maszyna została zepsuta. Wymiana była szybka. Miła obsługa klienta.

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym roku Opublikowano na Expondo Germany

Popcorn z cukrem nie jest możliwy.

Według supportu urządzenie nie nadaje się do robienia popcornu z cukrem jak w kinie. Cukier unosi się z dymem i pali. Kto potrzebuje czegoś takiego?

Odpowiedź od

Dziękuję za Twoją wiadomość. Twoja opinia bardzo nam pomaga. Obecnie pracujemy nad rozwiązaniem, które zapewni Ci lepsze doświadczenia zakupowe w przyszłości. Damy radę.Dziękujemy za zaufanie.
Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym roku Opublikowano na Expondo United Kingdom

Super maszyna do popcornu

Uwielbiam tę maszynę do popcornu. Po pierwsze, został dostarczony na czas i robi dobry popcorn bez przypalania garnka. Maszyna łatwa w czyszczeniu i maszyna najwyższej jakości. Polecę to i tak w każdej chwili

Odpowiedź od

Dziękuję za pozytywne i motywujące słowa. Chętnie pomożemy Ci w przyszłości w realizacji zadania Get It Done. Miłego dnia!
Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty