W obniżonej cenie

Produkt: EX18000581

|

Model: RCPS-ND01-SET

Maszyna do popcornu i podgrzewacz do nachos - 99 l - 4-5 kg/h - Royal Catering

3899,00 zł 4179,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 4179,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Styl – niepowtarzalny design z wystającą szklaną gablotą
  • Siła – dzięki mocy 1300 W wyprodukujesz do 4-5 kg popcornu w godzinę
  • Bezpieczeństwo – dzięki powłoce teflonowej i ochronie przed przegrzaniem
  • Niezawodność – utrzymują stałą temperaturę przekąsek w temperaturze 50-60°C
  • Łatwa pielęgnacja – dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej i przemyślanej konstrukcji

OPIS PRODUKTU

Nowoczesny, czarny i elegancki. Wyjątkowy zestaw składający się z maszyny do popcornu i podgrzewacza do nachos

Przyciągnij uwagę wszystkich! Dzięki zestawowi składającemu się z maszyny do popcornu i podgrzewacza do nachos w kształcie akwarium możesz uwieść swoich gości świeżymi, pachnącymi ziarnami kukurydzy i słonymi nachosami. Oba urządzenia mieszczą 99 l przekąsek i są przeznaczone do profesjonalnej gastronomii. Najważniejsze cechy: wystające szklane komory są ogrzewane i oświetlone. Stylowe czarne podgrzewacze do przekąsek to absolutny must-have we wszystkich kinach, podczas dużych wydarzeń lub prywatnych imprez.

Zestaw z urządzeniem do popcornu i maszyną do nachos przyciąga wzrok na każdym wydarzeniu

Przedstaw swoje przekąski w najlepszym świetle. Zaprezentuj chipsy klientom w przestronnym podgrzewaczy do nachos. Dzięki zintegrowanej lampie grzewczej o mocy 190 W urządzenie równomiernie utrzymuje ciepło przekąsek w temperaturze 50-60°C.

Maszyna do popcornu pracuje z mocą 1300 W i szybko osiąga swoją temperaturę roboczą. Dzięki wysokiej wydajności zaserwujesz około 4-5 kg popcornu na godzinę. Oświetleniem, funkcją grzania na dole i garnkiem sterujesz za pomocą 3 oddzielnych przełączników. Powłoka teflonowa aluminiowego garnka chroni popcorn przed przypaleniem lub przywarciem do naczynia. Garnek ma średnicę 18,8 cm i mieści łącznie 1,2 l.

Maszynę do popcornu i podgrzewacz do nachos łatwo napełnisz przez podwójne szklane drzwi z tyłu. Każde urządzenie posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, które zapobiega uszkodzeniom podczas użytkowania.

Łatwe czyszczenie dzięki zaokrąglonym narożnikom

Dzięki unikalnemu nowoczesnemu designowi z zaokrąglonymi szklanymi pojemnikami urządzenia wygodnie wytrzesz gąbką. Nieuprażone ziarna kukurydzy, połamane okruchy i nadmiar oleju przelatują przez perforowaną płytę podstawy do wyjmowanych szuflad.

DANE TECHNICZNE