Liczba opinii: (10)

Maszynka do makaronu - elektryczna - 180 mm - 550 W

1149,00 zł
Ceny zawierają VAT

Produkt : EX10011754

|

Model : RC- EPM180

Ostatnie sztuki

Pośpiesz się! Zostało tylko kilka sztuk!

Ceny zawierają VAT

Czas dostawy to ok. 1-3 dni roboczych
Kluczowe informacje
  • Skuteczność – silnik o dużej mocy 550 W
  • Wydajność – maks. szerokość płatu ciasta 180 mm
  • Wytrzymałość – trwała i odporna na korozję konstrukcja ze stali nierdzewnej
  • Regulacja –ustawienie grubości ciasta od 1 do 14 mm
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.6

Na podstawie 10 opinii

Sortuj według :

7 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Italy

świetny produkt

maszyna o doskonałym stosunku jakości produktu. odpowiednie dla profesjonalnego personelu, ponieważ kalibracje nie są numerowane. Wziąłem go za „wózek widłowy” i używam go jako mojej podstawowej maszyny. Świetnie. Polecam to

Wyświetl oryginalną opinię

5 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Portugal

Świetny produkt, dokładnie taki, jakiego chciałem, jedyny problem pojawił się ze zmiętą flagą

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Amazon Italy

Świetnie!!!

Doskonały produkt, masywna i bardzo wydajna maszyna, używam go od 20 dni i na razie jestem bardzo zadowolony z super jakości i ceny !!

Wyświetl oryginalną opinię

4 miesiące temu Opublikowano na Expondo Czech Republic

Maszyna do makaronu, która może wystarczyć na jakiś czas

Jest stosunkowo niewielki, dopóki nie weźmie się go do ręki. On naprawdę ma mnóstwo mocy. Nawet 2 kilogramy ciasta makaronowego w 20 minut nie stanowią problemu. Czy byłaby szansa na dodatkowe akcesoria typu dodatkowe noże? Niestety mają tylko 3mm i 9mm. Maszyna na pewno Cię przeżyje.... Świetnie.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Amazon Italy

Doskonały samochód

Brawo, jestem zadowolony z samochodu zakupionego od Was za niską cenę

Wyświetl oryginalną opinię

6 miesięcy temu Opublikowano na Expondo United Kingdom

Brak opinii.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Amazon Germany

profesjonalne urządzenie do domu

Kupiliśmy tę maszynę do makaronu za pośrednictwem zewnętrznego sprzedawcy, ale zapłaciliśmy za pośrednictwem Amazon Pay. Ta maszyna do makaronu została nam polecona przez naszego włoskiego karczmarza. Tyle ma w ciągłym, codziennym użytkowaniu.Maszyna, wyprodukowana na Dalekim Wschodzie, waży prawie 20 kg (!), początkowo mocno śmierdzi olejem maszynowym i prawie nie ma plastikowych części. Wszystko wykonane jest z solidnego, ciężkiego metalu. Przekładnie wykonane są z żeliwa, więc nie ma w nich plastikowych części. Silnik jest ogromny i bez problemu wszystko czyści, więc nie wykazuje żadnych oznak słabości. Po około godzinie użytkowania robi się trochę ciepło, ale wszystko nadal jest w normalnym zakresie. Maszyna buczy trochę przerażająco, szczególnie gdy używana jest rolka tnąca, którą można płynnie regulować (w zestawie) szerokość makaronu od 3mm do 9mm. Istnieją także alternatywne bułki (dodatkowe i stosunkowo drogie), np. do okrągłego makaronu (spaghetti). Jest to urządzenie przemysłowe przeznaczone do długotrwałego użytkowania, a nie modnie przeceniony fantazyjny sprzęt do użytku domowego. Do rozmiaru można przyzwyczaić się zaskakująco szybko. Duża zaleta w obsłudze: wszystko obsługuje się od przodu, co oznacza, że maszynę do makaronu można ustawić tyłem do ściany, co pozwala uzyskać odpowiednią przestrzeń. Czyszczenie: absolutnie nieskomplikowane, zdejmij pierścień tnący i gotowe! Dzięki bezstopniowej regulacji pierścieni tnących (można je również regulować podczas pracy) nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów do cięcia. Oznacza to, że cena jest bezkonkurencyjna w porównaniu do innych urządzeń. Ta maszyna do makaronu została zaprojektowana tak, aby służyć wiecznie i jest niewrażliwa.Wadą: jakość wykonania obudowy jest okropna. Jeśli przyjrzeć się szczegółom, niektóre rzeczy wyglądają, jakby były sklecone ze złomu, więc nie dla delikatnych i świadomych mody dusz, które zwracają szczególną uwagę na detale projektowe. Mając to na uwadze, tylko cztery z pięciu gwiazdek. - W zestawie nie ma instrukcji, nawet książki kucharskiej, a jedynie rodzaj apatycznej karty gwarancyjnej. W praktyce i we WNIOSKU, produkt końcowy NOODLE, nie znaleźliśmy niczego porównywalnego w sklepie. Jeśli stawiasz na czystą funkcjonalność, ta grupa osób ma jasną rekomendację!

Wyświetl oryginalną opinię

6 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Hungary

Spełnia swoje zadanie, jednak z pewnością nie jest to najbardziej wyrafinowany instrument (co oczywiście widać po jego cenie). Mam jednak nadzieję, że posłuży długo.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Amazon Germany

Zwykłe i proste

Łatwy w użyciu i bez użycia plastiku. Robienie pierwszych makaronów było naprawdę zabawne.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Amazon Germany

Praktyczna maszyna do makaronu, która wymaga pewnej wprawy

Maszynka do makaronu potrafi przygotować tagliatelle i rodzaj gęstego spaghetti. Jeśli się wprawisz, efekt uzyskasz bardzo szybko, bo maszyna przejmuje także wyrabianie ciasta stopniowo rozwałkując ciasto na grubszą warstwę. Niestety niektórzy W przypadku wielu bezstopniowych regulacji i nawijania ciasta na wałki do krojenia makaronu niezbędna jest praktyka. Trzeba trochę poeksperymentować z konsystencją ciasta, aż uzyska się taką konsystencję. Teraz potrzebuję około 30 minut, aby zamienić 1 kg semoliny z pszenicy durum w spaghetti. Cena maszyny robi ekstremalne skoki, więc moja cena to wydajność. Ocenę należy traktować z ostrożnością. Zapłaciłem wtedy 220 euro.

Wyświetl oryginalną opinię
Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty