Maszynki do makaronu

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 8 z 8 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Profesjonalna gastronomia wymaga urządzeń odznaczających się prostą obsługą, niezawodnością, a przy tym dużą wydajnością. Maszynki do makaronu marki Royal Catering to sprzęty, które doskonale sprawdzą się w komercyjnym użytkowaniu. Świetnie odnajdą się zarówno w eleganckich włoskich restauracjach, lokalach z kuchnią tradycyjną, jak i popularnych makaroniarniach.

Doskonałym uzupełnieniem oferowanych w tej kategorii sprzętów będą funkcjonalne warniki do makaronu oraz bemary do przechowywania gotowych dań.

Wydajne maszynki do makaronu

Niewątpliwą zaletą oferowanych maszynek do makaronu jest efektywność. Sprzęty wyposażone w napęd elektryczny umożliwiają w szybki i wygodny sposób przygotowanie dużej ilości surowca (nawet do 20 kg w godzinę). Do wyboru są także modele posiadające napęd manualny i mieszany. Korba pracuje lekko i odznacza się poręcznością, dlatego ich praca jest również bardzo wydajna.

Urządzenia umożliwiają przygotowanie różnych typów makaronu (np. tagliolini, fettucine lub tagliatelle). Po określeniu parametrów osiąga się doskonały, powtarzalny efekt. W większości makaroniarek grubość makaronu można ustawić w zakresie od 0,5 do 3 mm, a szerokość od 1,5 do 6,6 mm.

Wytrzymałe makaroniarki o długiej żywotności

Trwałe urządzenia wykonano ze stali nierdzewnej. Dzięki temu doskonale nadają się do stałej, intensywnej eksploatacji. Materiał ten odznacza się odpornością na korozję, mechaniczne uszkodzenia oraz jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. W zachowaniu higieny pomaga także fakt, że głowica w wybranych modelach jest odłączana. Wysoka jakość wykonania oraz duża stabilność (zaciski do blatu w większych modelach) to kolejne zalety oferowanych maszynek do makaronu.

Przekonaj się o zaletach urządzeń dla gastronomii od Royal Catering, zamów je z dostawą pod wskazany adres!