Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20012028

|

Model: RCPG45-S

Outlet Płyta grillowa - 350 x 380 mm - Royal Catering - gładka - 2,000 W

799,00 zł 989,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 989,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – dzięki gładkiej powierzchni idealnie sprawdza się do różnorodnych dań, nadaje się do restauracji, barów przekąskowych, food trucków
  • Wydajność – moc 2,000 W i zakres temperatur 50-300°C
  • Profesjonalizm – doskonale usmażone jedzenie dzięki termostatowi
  • Praktyczność – osłona przeciwbryzgowa i tacka ociekowa na tłuszcz do czystej oraz przyjemnej pracy
  • Trwałość – dzięki wysokiej jakości wykonaniu, obudowie wykonanej ze stali nierdzewnej oraz płycie grillowej z żeliwa

OPIS PRODUKTU

Płyta grillowa od Royal Catering na chrupiące i smaczne specjały

Dzięki płycie grillowej marki Royal Catering możesz raczyć swoich gości pysznymi specjałami z grilla przez cały rok. Soczyste steki, hamburgery, ryby, omlety, tortille czy warzywa – z tym urządzeniem Twoja wyobraźnia nie ma granic. Elektryczna płyta grillowa imponuje niskim wydzielaniem dymu oraz higienicznym i bardzo czystym sposobem pracy. Sprzęt doskonale nadaje się do zastosowania w dużych kuchniach – od restauracji i barów z przekąskami po food trucki czy imprezy z cateringiem.

Urządzenia kuchenne dla profesjonalistów: praktyczna i potężna płyta grillowa od Royal Catering

W pełni automatyczny termostat zapewnia utrzymanie stałej temperatury. Dzięki wydajnemu elementowi grzewczemu o mocy 2,000 W płyta grillowa szybko osiąga temperaturę roboczą w zakresie 50-300°C, którą można ustawić za pomocą poręcznego pokrętła.

Wydajną płytę grilla elektrycznego wykonano z żeliwa. Szybko przenosi ciepło z elementu grzewczego na żywność, a jednocześnie długo zachowuje wysoką temperaturę. Płyta o grubości 10 mm ma wymiary 350 x 380 mm. Dzięki gładkiej powierzchni będziesz mógł smażyć jajka sadzone czy naleśniki.

Grill wyposażono w osłonę przeciwbryzgową, która skutecznie chroni ściany i otoczenie przed rozpryskami tłuszczu. Obudowa gastronomicznej płyty grillowej jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i dlatego jest szczególnie odporna na korozję, neutralna w kontakcie z żywnością i wygodna w utrzymaniu.

Łatwe czyszczenie zapewnia również skuteczne usuwanie tłuszczu. Grill elektryczny ma wyjmowaną szufladę połączoną z systemem drenażowym, do której spływa nadmiar tłuszczu ze smażenia. Tackę ociekową można łatwo wysunąć i wyczyścić. Stabilność urządzenia gwarantują antypoślizgowe nóżki, które nie rysują powierzchni roboczej.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA