Elektryczne płyty grillowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 32 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Elektryczne płyty grillowe marki Royal Catering to idealny sprzęt gastronomiczny do profesjonalnego użytku. Wydajność, solidność i łatwość w zachowaniu higienicznej czystości to główne znaki rozpoznawcze przedstawionych grilli elektrycznych. Stal nierdzewna zastosowana do produkcji tych urządzeń kuchennych zapewnia im wytrzymałość i proste czyszczenie.

Grille gastronomiczne sprawdzają się w praktycznie całej branży HoReCa, np. w hotelach, restauracjach, barach szybkiej obsługi, firmach cateringowych, food truckach oraz innych punktach zbiorowego żywienia. Proponowane w sklepie expondo.pl modele sprawdzą się w przyrządzaniu mięsa, warzyw, ryb i innych produktów. Idealnym dopełnieniem wyposażenia lokalu są stoły chłodnicze sałatkowe służące do przechowywania dań i dodatków.

Elektryczne płyty grillowe – budowa ze stali nierdzewnej

Wszystkie elektryczne płyty grillowe Royal Catering są doskonałym uzupełnieniem stołów roboczych. Żadna profesjonalna kuchnia nie może bowiem obejść się bez powierzchni do pracy i wydajnego urządzenia grzewczego. Pełną gamę takiego sprzętu znajdziesz w sklepie expondo.pl, który zapewnia nie tylko wysoką jakość, ale również konkurencyjne ceny.

Elektryczna płyta grillowa, często określana jako grill elektryczny, to urządzenie kuchenne wyposażone w efektywną grzałkę. Konstrukcja grilla ze stali nierdzewnej o bardzo gładkiej powierzchni umożliwia łatwe czyszczenie. Zastosowany materiał jest również odporny na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne takie jak np. otarcia, zarysowania i wgniecenia.

Podobnie zbudowane są grille kontaktowe, choć różnią się liczbą płyt (posiadają dolną i górną zamykaną). W większości modeli dostępnych na expondo.pl powierzchnię, na której umieszcza się żywność, wykonano z żeliwa. Płyta grillowa jest dostępna w wersji pojedynczej lub podwójnej. W zależności od wariantu posiada jeden lub dwa termostaty.

Przedstawione w tej kategorii produkty są niezastąpione w obróbce termicznej np. filetów z kurczaka czy wieprzowych steków. Wilki do mięsa sprawdzą się z kolei w czasie pierwszego etapu przyrządzania dań. Grille można wykorzystywać także do smażenia warzyw, szaszłyków, ryb oraz innych potraw.

Elektryczna płyta grillowa – perfekcja w gastronomii

Elektryczna płyta grillowa to idealne rozwiązanie dla wszystkich kucharzy, którzy cenią wydajność i komfort pracy. Prezentowane w tej kategorii grille wykonano z łatwej w utrzymaniu czystości stali nierdzewnej. Dodatkowo sprzęt gastronomiczny posiada boczne ranty chroniące otoczenie przed zabrudzeniem tłuszczem. Utrzymaniu higieny służą także wysuwane szuflady.

Chcesz przyrządzić steki z pasiastym wzorem? Elektryczne płyty grillowe marki Royal Catering to umożliwiają! Część modeli wyposażono zarówno w ryflowaną, jak i gładką powierzchnię. Oba rodzaje dobrze nadają się nie tylko do smażenia mięsa, ale również warzyw.

W profesjonalnej gastronomii niebagatelne znaczenie ma oszczędność energii. Projektanci oferowanego sprzętu są tego świadomi, dlatego nasze płyty grillowe wyposażono w energooszczędny system grzejny zapewniający niski pobór prądu. Urządzenia pozwalają regulować temperaturę odpowiednio do rodzaju przygotowywanej żywności.

Marka Royal Catering to zaufany i sprawdzony partner wielu firm z branży gastronomicznej. Szczególnym uznaniem wśród szefów kuchni cieszą się dostępne w sklepie expondo.pl frytownice oraz sprzęt będący wyposażeniem baru. Zamówienie wyposażenia restauracji, bistro czy kawiarni jeszcze nigdy nie było tak proste. Nie wahaj się i skorzystaj z oferty sklepu expondo.pl!