Produkt: EX10012791

|

Model: RCCBSP 4

Pojemnik barmański na dodatki do drinków - stal nierdzewna - 4 x 0,4 l - Royal Catering

269,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przestronność – świetna organizacja dzięki 4 wkładom po 0,4 l każdy
  • Profesjonalizm – wysokiej jakości obudowa ze stali nierdzewnej na potrzeby cateringu
  • Higiena – łatwy w pielęgnacji i nadający się do mycia w zmywarce
  • Świeżość – składniki zabezpieczone plastikową osłoną
  • Stabilność – bezpiecznie stoi na 4 gumowych, antypoślizgowych nóżkach

OPIS PRODUKTU

Pojemnik barmański na dodatki do drinków z 4 oddzielnymi wkładami

Pojemnik barmański na dodatki do drinków z asortymentu cateringowego Royal Catering to idealna pomoc organizacyjna podczas posiłków. Różne składniki, takie jak surowe warzywa lub owoce, przechowasz oddzielnie i w świeżości przez długi czas. Akcesorium jest nowoczesnym rozwiązaniem dla profesjonalnych kuchni w restauracjach, bistro, barach, sieciach fast food, stoiskach festiwalowych czy na imprezach z cateringiem.

Pracuj wydajniej dzięki wysokiej jakości pojemnikowi barmańskiemu

Dzięki pojemnikowi ze stali nierdzewnej otrzymujesz w zestawie 4 wkłady – również ze stali nierdzewnej. Każdy mieści do 0,4 l; całość ma pojemność do 1,6 l. Optymalnie dopasowana, przezroczysta pokrywka z tworzywa sztucznego (PP) gwarantuje składnikom ochronę. Dzięki temu pozostają świeże i smaczne przez długi czas. A w upalne letnie dni chroni je również przed owadami. Czyszczenie sprzętu ze stali nierdzewnej jest bardzo łatwe, ponieważ wszystkie elementy można myć w zmywarce.

Pojemnik na dodatki posiada cztery antypoślizgowe gumowe nóżki, dzięki czemu zawsze jest stabilny. Jednocześnie chronią półkę przed niechcianymi zarysowaniami podczas przesuwania pojemnika. Możesz bez wahania postawić go na dowolnej powierzchni i równie łatwo go przenosić lub transportować. W kuchniach o dużym natężeniu ruchu tego typu przybory służą jako praktyczna pomoc organizacyjna przy przygotowywaniu potraw.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA