Milkshakery

Zainspiruj się blogiem expondo

Jako sklep, z wieloletnim stażem w handlu, wiemy czego mogą oczekiwać i wymagać nasi klienci. Wykorzystując zdobyte doświadczenie, maszyny do koktajli Royal Catering zaprojektowane zostały w taki sposób, aby były jak najbardziej funkcjonalne i jednocześnie atrakcyjne dla oka.

Oferowany milkshaker wykonany został z trwałych materiałów, odpornych na korozję, zarysowania i obicia – m.in. ze stali nierdzewnej. Co więcej, zastosowany inox cechuje się gładką powierzchnią, a to ma przełożenie na szybkie oraz wygodne mycie przyrządu do robienia koktajli.

Do profesjonalnej i domowej kuchni – koktajlery Royal Catering

Po wymieszaniu mleka wystarczy z koktajlera wyciągnąć pojemnik (ze stali szlachetnej), przetrzeć go mokrą ściereczką nasączoną np. płynem do naczyń i opłukać wodą. Szybkie czyszczenie urządzenia do robienia koktajli ma szczególne znaczenie w profesjonalnych lokalach gastronomicznych, gdzie liczy się czas wydawania zamówień.

Wytrzymała konstrukcja, intuicyjna obsługa oraz wygodne czyszczenie – takimi cechami może poszczycić się milkshaker od Royal Catering. Urządzenie nadaje się do pracy w barach szybkiej obsługi i barach mlecznych, śniadaniowniach, fast foodach, restauracjach czy hotelowych stołówkach.

Koktajler, dzięki swoim kompaktowym wymiarom, nadaje się również do domowej kuchni. Doskonale sprawdzi się jako spieniacz do mleka, mieszacz do kakao czy urządzenie przygotowujące napoje w formie musu. Zaoszczędza czas rodzicom w kuchniach, a dzieciom daje radość picia mleka z pianką.

Milkshaker Royal Catering – sprzęt najwyższej jakości

Decydując się na produkty marki Royal Catering masz pewność, że otrzymasz urządzenia i meble najwyższej jakości. Nasze artykuły, w tym również sprzęt do robienia koktajli, wykonane są z trwałych i solidnych materiałów. Zanim trafią na sklepowe półki, przechodzą skrupulatne badania oraz rygorystyczne testy. Wszystko po to, by działały przez lata.

Oferujemy wyposażenie gastronomiczne do każdego lokalu. Posiadamy urządzenia do profesjonalnej pracy, jak np. frytownice, stoły chłodnicze do pizzy, miksery spiralne, a także mniejsze artykuły, które świetnie sprawdzą się w domowym użytku m.in. milkshakery, wilki oraz krajalnice do mięsa, szatkownice do warzyw i owoców. Royal Catering to również renomowany producent różnych mebli ze stali nierdzewnej.

Specjalizujemy się w produkcji urządzeń gastronomicznych. Posiadamy obszerną wiedzę na temat cech, które powinien mieć każdy sprzęt używany w restauracji, barze, kawiarni itp. Odzwierciedleniem wysokiej jakości naszych towarów jest ich wydajność, funkcjonalność i trwałość. Dobrym przykładem są prezentowane w tej kategorii koktajlery.

Milkshakery Royal Catering wyróżnia nie tylko solidna budowa. Sprzęty te są bardzo wygodne w obsłudze czy czyszczeniu. Po szybkim spienieniu mleka lub zmieszaniu soku, urządzenie można wygodnie wymyć i ponownie eksploatować. Jest to zasługa stali nierdzewnej, z której wykonano elementy mające bezpośredni kontakt z produktami spożywczymi.

Zaprezentowane modele przyciągają również swoim atrakcyjnym wyglądem. Ich design jest minimalistyczny, a zarazem tradycyjny. Dlatego nasz milkshaker wpasuje się niemal w każdy wystrój komercyjnej i prywatnej kuchni. Spienione mleko? Z nami to takie proste!