Stoliki barowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Stolik barowy to jeden z najbardziej praktycznych i uniwersalnych mebli, które są niezbędne w gastronomii. Marka Royal Catering słynąca z oferty funkcjonalnego sprzętu dla branży HoReCa proponuje proste modele idealnie nadające się do każdego lokalu: restauracji, baru, kawiarni, pizzerii, stołówki itd. Neutralny design, składana konstrukcja i laminowany blat to właściwości zdające egzamin w każdych okolicznościach! W sklepie expondo.pl znajdziesz okrągłe stoliki barowe w kilku wariantach kolorystycznych. Mają one standardową średnicę 70 lub 80 cm, co sprawia, że świetnie nadają się dla 3-4 osób.

Jeśli już wybrałeś wyposażenie kuchenne i konieczne meble, to przyszedł czas na decyzję o dekoracjach dla Twojej firmy. Na naszej stronie zamówisz produkty, które subtelnie upiększą różnego rodzaju wnętrza.

Stół barowy Royal Catering – prostota i uniwersalność

Nikogo nie trzeba przekonywać, że stolik okrągły (najlepiej składany) jest jednym z najbardziej wszechstronnych mebli nie tylko w lokalach gastronomicznych, ale i prywatnych domach, ogrodach oraz wszędzie tam, gdzie lubimy spędzać czas wolny. Modele marki Royal Catering sprawdzają się zarówno w codziennej eksploatacji, jak i podczas szczególnych okazji, np. przyjęć i bankietów. Dzięki średnicy wynoszącej 70 lub 80 cm, a także wysokości 110 cm pomieszczą od 3 do 4 osób.

Przemyślana konstrukcja z krzyżową podstawą zapewnia dużą stabilność nawet na nierównym podłożu, np. kiedy impreza odbywa się w plenerze pod namiotem. Dodatkowy atut stolików barowych to możliwość ich szybkiego i wygodnego złożenia. Przedstawione rozwiązanie szczególnie sprawdza się w przypadku transportu oraz magazynowania.

Stolik do baru – solidne i lekkie materiały

Aby stolik składany dobrze spełniał swoją funkcję, powinien być solidny i lekki. Wielokrotne rozstawianie czy załadunek mebli do samochodu wymagają zastosowania płyt wiórowych o niewielkiej wadze oraz pokrycia z laminatu. Tak wyprodukowane stoliki marki Royal Catering będą sprawdzały się przez długi czas. Co więcej, nie potrzebują specjalnej konserwacji ani pielęgnacji.

Sklep expondo.pl oferuje szeroką gamę mebli gastronomicznych wykonanych ze stali nierdzewnej, które zdadzą egzamin w każdej profesjonalnej kuchni. Wśród nich znajdziesz m.in. stoły robocze i szafki. Sprzętami o szerszym zastosowaniu są wózki, z powodzeniem nadające się do wielu miejsc użyteczności publicznej. Oprócz profesjonalnego sprzętu do kuchni na naszej stronie znajdziesz meble niezbędne do wyposażenia lokali gastronomicznych. Zobacz ofertę w kategorii stoły i krzesła do restauracji! Już dziś zapoznaj się z naszym asortymentem i zamów interesujące Cię produkty.