Produkt: EX10012485

|

Model: RC_TT_9

Pojemnik termoizolacyjny - 30 l - Royal Catering

919,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – wymiary 610 x 410 x 310 mm i pojemność 30 l są idealne do utrzymywania temp. i transportu dużej ilości jedzenia 
  • Niezawodność – tylko 1-2°C/h straty temperatury dzięki mocnej izolacji i bezpiecznym zamknięciom
  • Praktyczność – wgłębienia ułatwiają transport
  • Profesjonalizm – łatwa obsługa i czyszczenie
  • Wytrzymałość – stabilna konstrukcja wykonana z solidnego tworzywa sztucznego (PE/PU)

OPIS PRODUKTU

Pojemniki termoizolacyjne do łatwego transportu dań gorących i zimnych

Z pojemnikiem termoizolacyjnym marki Royal Catering bezpiecznie i wygodnie przetransportujesz ciepłe i zimne dania. Termos cateringowy o wymiarach 610 x 410 x 310 mm jest specjalnie zaprojektowany dla placówek gastronomicznych, takich jak restauracje i hotele. Wykorzystasz go też w dużych kuchniach, stołówkach lub do świadczenia usług cateringowych.

Zawsze w idealnej temperaturze – dzięki pojemnikowi cateringowemu od Royal Catering

Ładowany od góry pojemnik termoizolacyjny ma pojemność 30 l. Dzięki izolacji o grubości 15-42 mm temperatura jedzenia i napojów zmienia się tylko o około 1-2°C/h. Wieko zamykane jest na zatrzaski, które gwarantują bezpieczny transport. Dodatkowo kontener posiada przemyślany system samowentylacji zapewniający stałą jakość przewożonej żywności.

Dzięki pierwszorzędnemu wykonaniu i gładkim powierzchniom pojemnik termiczny jest niezwykle higieniczny. Duża gęstość materiału termosu gastronomicznego sprawia, że jest on odporny na zabrudzenia, a żywność zachowuje swój smak i zapach. Wysokiej jakości wykonanie umożliwia również łatwą konserwację i czyszczenie pudełka cateringowego.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie